Kadzidełka Indian Rain Forest SATYA | Indyjski Las Deszczowy
search
  • Kadzidełka Indian Rain Forest SATYA | Indyjski Las Deszczowy

Kadzidełka Indian Rain Forest SATYA | Indyjski Las Deszczowy

12,00 zł
Brutto 48 h

Egotyczne połączenie o kwiatowym zapachu Indyjskiego Lasu Deszczowego. Kadzidełka Indian Rain Forest skomponowane zostały według tradycyjnej receptury z ziół, żywic i ekstraktów kwiatowych, które mają moc poprawy samopoczucia. Przeniosą nas swym zapachem w cudowną podróż po indyjskim lesie deszczowym, który pełny jest różnorodnej fauny i flory. 

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Egzotyczny zapach kadzidełek Indian Rain Forest

Orientalne kadzidełka firmy Satya stworzone zostały z naturalnych składników – ziół, żywic oraz ekstraktów roślinnych. Kadzidełka Indian Rain Forest zostały skomponowane w myśl egzotycznego lasu deszczowego, który kryje w sobie nieziemską moc. Kadzidełko pełne intensywnych roślinnych zapachów, pomoże odkryć tę ogromną energię, która drzemie w sercu indyjskiego lasu.

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)