Kadzidła SATYA NAGCHAMPA
search
  • Kadzidła SATYA NAGCHAMPA

NATURALNE KADZIDEŁKA SATYA SUPER HIT

8,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidła SATYA NAGCHAMPA (SATYA SUPERHIT)

Odśwież ducha dzięki kadzidełkom Super Hit! To luksusowe kadzidełka o pikantno-słodkim zapachu z nutą miodu, wanilii i cytrusów. Ich aromat jest nieco słodszy od Nag Champa i mówi się że Super Hit zawiera energię żeńską, podczas gdy Nag Champa zawiera energię męską. Zapal kadzidełko Super Hit i pozwól sobie na chwilę odprężenia i relaksu

Waga: 26 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mieszanka ziołowych aromatów i drzewa sandałowego


Kadzidła SATYA NAGCHAMPA (SATYA SUPERHIT)

Aromat kadzidełek Super Hit wypełniający otoczenie sprawi, że poczujesz się swobodnie i wprowadzi nutkę ceremonialnej atmosfery. Idealnie sprawdzi się jako towarzysz medytacji, jogi i rytuałów duchowych. Kadzidło Super Hit pomaga wydobyć pozytywne cechy wszystkich znaków zodiaku. 

Kadzidełka Super Hit Satya Sai Baba składa się z żywic, naturalnych olejków, ziół i kwiatów. Kadzidełka są ręcznie nawijane na bambusowy kij, pierwotnie produkowane w klasztorach Indii i Nepalu. Ich wyjątkowy aromat pomaga szybciej się skoncentrować, wyciszyć i wprowadzić w stan medytacji.

Sposób użycia kadzidełek 

Sposób użycia jest prosty, wystarczy zapalić bambusowy patyczek otoczony mieszanką ziół i aromatycznej żywicy i rozkoszować się zapachem, który unosi się wraz z dymem. Należy uważać, aby opadający popiół czy palący się patyczek nie spowodowały podpalenia. Warto zaopatrzyć się w specjalną podstawkę lub włożyć do słoika stojącego na podstawce z niepalnego materiału.

Wymiary: ok. 20 cm długości

Waga: ok. 15 g bez opakowania

0035
chat Komentarze (0)