Naturalne kosmetyki do włosów

Czym są naturalne kosmetyki do włosów?

Naturalne kosmetyki do włosów to produkty, których skład stanowi co najmniej 95% substancji pochodzących z natury – mogą to być m.in. składniki roślinne czy mineralne. W naszej ofercie znajdziesz w 100% wegańskie kosmetyki do włosów. Wierzymy, że w świecie roślin można znaleźć wszystko, co niezbędne do pielęgnacji każdego rodzaju pasm o różnych odcieniach i stopniu porowatości.

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji włosów wyróżnia bogactwo składników aktywnych pochodzących z roślin. Każdy produkt swoje działanie zawdzięcza substancjom, których właściwości znane są od wieków – są to m.in. cenne oleje i masła roślinne, olejki eteryczne, naturalne glinki oraz składniki z głębin morskich.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak moc natury działa na Twoje pasma, wypróbuj nasze naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – wszystkie tworzone są zgodnie z ideą less waste lub zero waste.

Jakie naturalne produkty do włosów znajdziesz w naszej ofercie?

Nasze wegańskie kosmetyki do włosów to propozycja dla każdego. W ofercie znajdziesz naturalne szampony do włosów i odżywki w kostce, olejki oraz hennę.

Szampony w kostce to produkty stworzone na bazie naturalnych olejów oraz wyciągów roślinnych, glinek i olejków eterycznych. Są niezwykle wydajne, a ich stosowanie jest przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują plastikowych odpadów. Podobnie naturalne odżywki do włosów – one także dostępne są w wygodnej postaci kostek. Każda z nich zawiera specjalną kompozycję składników, które zadbają o Twoje pasma. Naturalne odżywki do włosów możesz stosować do standardowej pielęgnacji – po oczyszczeniu pasm szamponem, a także jako podkład pod olejowanie. Świetnie sprawdzają się również przy metodzie OMO.

Do olejowania także polecamy nasze produkty naturalne. Do włosów o różnych potrzebach stworzyliśmy naturalne olejki na bazie nierafinowanych olejów roślinnych. Można nakładać je na same końcówki, całą długość pasm, a niektóre nawet na skórę głowy. Jeśli odpowiednio dobierzesz naturalne kosmetyki do włosów i będziesz pamiętać o ich regularnym stosowaniu, zobaczysz realną zmianę w kondycji i wyglądzie Twoich pasm.

Nasze naturalne produkty do włosów to moc płynąca z natury, dlatego nie wahaj się ich przetestować – być może pokochasz je tak samo, jak my.

Kosmetyki do włosów – naturalne korzyści dla zdrowia Twoich pasm

Co dobrego dla Twoich pasm mogą zrobić naturalne kosmetyki do włosów? Warto przyjrzeć się korzyściom, jakie niesie za sobą stosowanie pielęgnacji pochodzącej z natury. Dzięki niej możesz dbać o swoje pasma na każdym etapie – mycia, odżywiania i rozpieszczania olejami.

Naturalne szampony do włosów nie tylko dokładnie oczyszczają, ale także – za sprawą olejów i wyciągów roślinnych – odżywiają je od cebulek, aż po końcówki. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że składniki nie zmieniają naturalnego pH skóry głowy.

Naturalne produkty do włosów dostarczają oczyszczonym pasmom witamin i niezbędnych składników odżywczych. Dzięki dobrze dobranym odżywkom o skoncentrowanej formule Twoje włosy będą zdrowe, mocne i błyszczące, bez zbędnego obciążania. Dodatkową niespodzianką jest to, że, te niewielkie kostki wystarczają na dłużej, niż płynne odżywki w plastikowych butelkach. To nie tylko oszczędność, ale także dbanie o naszą planetę. Brzmi świetnie, prawda?

Nasze naturalne produkty do włosów są przeznaczone do zadań specjalnych. Mają na celu zadbać o Twoje pasma, wykorzystując moc płynącą z natury. To wszystko, czego potrzeba do codziennej pielęgnacji!

Naturalne kosmetyki do włosów Shaushka – dlaczego warto je wybrać?

Co wyróżnia nasze kosmetyki do włosów? Naturalne, wegańskie i przyjazne środowisku – to tylko kilka z wielu zalet naszych wyjątkowych produktów. Dbając o siebie, można dbać także o planetę, dlatego każdy szampon, odżywka, czy olej tworzone są z poszanowaniem przyrody.

Shaushka to marka, która kieruje się ideami less waste i zero waste, dlatego nasze naturalne kosmetyki do włosów zapakowane są zawsze w biodegradowalne opakowania, wykonane z substancji roślinnych lub ze szkła, które możesz wykorzystać do ponownego użycia.

Pokochaj pielęgnację płynącą z natury – w naszej ofercie znajdziesz naturalne kosmetyki do włosów kręconych i prostych, w każdym odcieniu. Marka Shaushka stara się odpowiadać na wszystkie potrzeby włosów poprzez działanie szamponów, odżywek i naturalnych olejów.

Naturalnie wytwarzane kosmetyki do włosów dostępne w sklepie Shaushka:

Wiele klientek potwierdziło, że myjąc włosy szamponem w kostce Twardy Orzech, znacznie zmniejszyła się u nich częstotliwość pojawiania się siwych włosów. Zawarte w szamponie naturalne składniki przyciemniające włosy sprawiają, że siwe włosy stają się mniej widoczne. 

Przeczytaj na Blogu