Mydelniczki Ceramiczne

Jak wykonujemy nasze mydelniczki ceramiczne?

Cały proces twórczy zaczyna się od pomysłu! Kiedy już pojawi się koncepcja, jaki ciekawy kształt mogłyby mieć nasze podstawki na mydło i inne kosmetyki w kostkach, trzeba przygotować masę ceramiczną. Na płacie odpowiedniej grubości szkicujemy figury i nanosimy ozdobne wzory. Po wycięciu gotowych kształtów nasze mydelniczki ceramiczne zyskują otworki – to właśnie dzięki nim woda z mokrych kosmetyków będzie mogła swobodnie odpływać i nie rozmiękczać kostek.

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Następnie każda podstawka ceramiczna na mydło musi schnąć w odpowiedniej temperaturze przez wiele dni – niekiedy nawet tydzień! Dopiero po tym czasie można rozpocząć dalsze procesy, czyli wypalanie, szkliwienie i kolejny wypał.

Jak widzisz, nasze podstawki na mydło muszą przejść długą drogę, zanim trafią do Twojej łazienki. Od koncepcji aż po ostatni etap wypalania ceramiki mija wiele dni, podczas których w jej tworzenie wkładamy całe serca i pasję. Ręczna produkcja to gwarancja, że każda ceramiczna mydelniczka jest unikalna – nie ma dwóch jednakowych nawet wśród tego samego modelu!

Jakie mydelniczki ceramiczne znajdziesz w naszej ofercie?

Bez wątpienia doskonałe na naturalne kosmetyki w kostkach! Każda podstawka pod mydło w kostce, naturalny szampon, czy odżywkę w kostce ma idealne wymiary, by pomieścić kosmetyk. Kształty i kolory naszych mydelniczek inspirowane są naturą. Różne odcienie zieleni, błękitu, czerwieni i żółci, a także klasyczne beże nawiązują do kolorów ziemi, żywiołów i świata roślin.

Nasze ceramiczne podstawki na mydło, oprócz ciekawych kształtów – liści, serc i różnych figur geometrycznych – cechuje minimalizm i prostota. Uwagę przykuwają ozdobne wzory, także nawiązujące do przyrody.

Oryginalne kolory nasze mydelniczki zawdzięczają nasyconym barwom szkliwa. To właśnie dzięki szkliwieniu, produkty ceramiczne zyskują piękne, unikalne odcienie.

W ofercie Shaushki znajdziesz jednoczęściowe podstawki pod mydło oraz dwuczęściowe mydelniczki ceramiczne z ociekaczem. Każda z nich świetnie sprawdzi się w swojej roli – ochroni Twoje kosmetyki przed rozmiękaniem i rozpuszczaniem, a dodatkowo pięknie zaprezentuje je na łazienkowej półce lub umywalce.

Ceramiczna mydelniczka – praktyczna podstawka do kosmetyków w kostce

Jak już wiesz, każda nasza ceramiczna mydelniczka to także doskonała podstawka pod szampon w kostce lub pod odżywkę. Odpowiednie przechowywanie mydła i innych kosmetyków w postaci kostki ma ogromne znaczenie dla ich właściwości, tym bardziej, jeśli stosujesz naturalne produkty.

Nasze podstawki i mydelniczki ceramiczne z ociekaczem mają specjalne rowki, które oddzielają wilgoć od kosmetyków oraz otworki umożliwiające wodzie swobodny odpływ. Dzięki temu Twoje naturalne mydła, szampony i odżywki w kostce będą mogły dłużej zachować swój pierwotny kształt oraz właściwości pielęgnacyjne.

Ręcznie wykonana mydelniczka ceramiczna to także gustowny dodatek do Twojej łazienki. Cieszy oko pięknym kolorem i ciekawym kształtem, dlatego na pewno przyciągnie wzrok domowników oraz gości.

Natura i minimalizm idą ze sobą w parze – postaw na to doskonałe w swojej prostocie połączenie. Ceramiczna mydelniczka pomoże Ci zadbać o Twoje kosmetyki tak samo, jak one dbają o Ciebie.

Dlaczego warto wybrać mydelniczki ceramiczne marki Shaushka?

Shaushka to marka, która kocha naturę i korzysta z jej darów na każdym etapie tworzenia swoich kosmetyków.

Wszystkie surowce naturalne pozyskiwane są w sposób zrównoważony, z pełnym poszanowaniem środowiska. Wierzymy, że Matka Natura w swojej mądrości podarowała człowiekowi świat roślin, w którym można znaleźć remedium na większość problemów skórnych czy zdrowotnych. Zależy nam na tym, by czerpać z natury to, co najlepsze do pielęgnacji skóry i włosów. Nie korzystamy z produktów odzwierzęcych, a nasze kosmetyki są w 100% wegańskie.

Mydelniczki ceramiczne to kolejny element naszego naturalnego świata. Podobnie jak kosmetyki w kostkach wykonujemy je ręcznie, tradycyjnymi metodami, a następnie pakujemy w opakowania z biodegradowalnych surowców. Dumnie wspieramy idee zero waste i less waste, dlatego do produkcji naszych kosmetyków oraz ich opakowań nie używamy plastiku.

Produkty marki Shaushka to nie tylko świetny wybór dla Twojej skóry i włosów, ale także wyraz troski o środowisko i naszą wspólną planetę. W tworzenie naszych kosmetyków oraz akcesoriów wkładamy ogromną pasję i serce. Przyjmij zaproszenie do naszego naturalnego świata, a z pewnością nie pożałujesz!

Przeczytaj na Blogu