Kadzidełka płynące backflow

Płynące kadzidełka Backflow - co w nich wyjątkowego?

To jedyne w swoim rodzaju naturalne kadzidełko,   stworzone z myślą o Tobie i Twojej przestrzeni. Kadzidełko płynące backflow zaprojektowano w połączeniu z ceramicznym kominkiem przypominającym wodospad. Po zapaleniu kadzidła dym pięknie rozchodzi się po kominku dając wrażenie płynącej mgły. Zarówno zapach jak i widok płynącego kadzidełka pozwolą Ci się wyciszyć, oderwać od zwykłej codzienności a jednocześnie stworzyć przyjemny i tajemniczy nastrój. To również idealny sposób na oczyszczenie przestrzeni, pozbycie się nieprzyjemnego zapachu w Twoim domu.

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Jak stosować płynące kadzidełka Backflow?

Kadzidełko płynące jest bardzo wygodne w użyciu, niezbędny jest jednak specjalnie przeznaczony do tego celu kominek. Zwykłe podstawki do kadzidełek stożkowych nie przyniosą satysfakcjonującego efektu i uniemożliwią wydostanie się dymu od spodu.  W kadzielnicach backflow, na górze kominka, znajduje się celowo utworzony otwór powietrza, umożliwiający swobodny przepływ dymu.  Wystarczy umieścić na nim płynące kadzidełko stożkowe i zapalić je od góry. Kiedy ogień zajmie około ⅓ wysokości kadzidełka należy zdmuchnąć płomień. Kadzidełko Backflow powinno się żarzyć co umożliwi wydobycie się u jego podstawy opadającego dymu, który popłynie po ceramicznym wodospadzie jak woda. 

Do kadzielnicy możemy włożyć wybrany, ulubiony zapach kadzidła i nacieszyć oczy uroczym widokiem. 

Jakie korzyści przynoszą kadzidełka z opadającym dymem? 

Wszystkie kadzidełka dostępne w naszym sklepie tworzone są na bazie naturalnych składników. Do ich produkcji wykorzystuje się naturalne zioła, żywice, olejki eteryczne i inne roślinne dodatki. Kadzidełka te są ręcznie rolowane i pakowane. Dzięki tak dobranym składnikom kadzidełka backflow stosuje się nie tylko do aromatyzowania wnętrz, mają one również właściwości oczyszczające, relaksacyjne oraz terapeutyczne. Wykorzystywane są także w aromaterapii, wpływają pozytywnie na gospodarkę hormonalną, odporność, stany emocjonalne. Wspomagają procesy uczenia i pogłębiają stan medytacji. Dodatkowo dzięki kominkowi i niecodziennej aplikacji to piękna i urokliwa ozdoba wnętrza, która zaskoczy wszystkich gości.

W jaki sposób zadbać o kominek do kadzenia stożków backflow?

Ponieważ do produkcji kadzidełek wykorzystywane są naturalne składniki, może się zdarzyć, że podczas spalania wraz z opadającym dymem, na kominku i wokół niego pozostanie niewielki, oleisty osad oraz naturalny popiół. Należy pamiętać że nie uszkodzi on mebli, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. Oczywiście sam kominek również można umyć, najlepiej pod ciepłą, bieżącą wodą z użyciem ściereczki i np. płynu do mycia naczyń. 

Ceramiczne kominki są odporne na gorąco wytwarzane przez palące się kadzidło. Można je ustawić na metalowej tacy, talerzu lub ceramicznej podkładce. Zabezpieczymy w ten sposób meble, stół, dywan czy inne akcesoria, które mogłyby się przybrudzić. 

Kominek oraz kadzidełka Backflow należy zabezpieczyć przed małymi dziećmi oraz zwierzętami

Kiedy kadzidło pracuje, wytwarza dym i jest gorące należy umieścić je poza zasięgiem małych dzieci. Zapach naturalnych kadzidełek może przyciągać zwierzęta, dlatego pełne opakowanie zalecamy trzymać w zamknięciu z dala od naszych pupili, które mogłyby je  zjeść. 

Przeczytaj na Blogu