Szampony w kostce


Seria wyjątkowych WEGAŃSKICH SZAMPONÓW W KOSTCE z naturalnym lnianym sznurkiem do zawieszania stworzona w oparciu o unikatowe kompozycje naturalnych składników na bazie najwyższej jakości ziół, olejków eterycznych oraz glinek.

Waga netto: 80 gram.

WSZYSTKIE NASZE SZAMPONY WYKONYWANIE SĄ RĘCZNIE.


Dużo uwagi poświęciliśmy przyjaznym środowisku opakowaniom. Szampony opakowane są w bibułkę z recyklingu spełniającą wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, która nadaje się do kompostowania. Całość umieszczona jest w przyjaznym dla środowiska drewnianym, biodegradowalnym i biokompostowalnym, pudełku wykonanym z łuszczki topolowej, do późniejszego wykorzystania, zgodnie z fantazją i potrzebami klienta. W naszych zasobach znajdziesz zarówno oryginalne ajurwedyjskie szampony o orientalnych zapachach , naturalne, ziołowe kompozycje a także linia szamponów stworzonych w oparciu o dobrej jakości glinki.

UWAGA: Drobne niedoskonałości  w kształcie, nieregularności, nieznaczne asymetrie są wynikiem ręcznego formowania produktu i nie są w żadnym wypadku wadą ani defektem produktu a raczej walorem związanym z nie-maszynowym, tworzeniem kosmetyku, co pozwala ograniczyć zużycie energii. Opisane nieregularności nie mogą być także podstawą do wszczęcia reklamacji.


Więcej ciekawych informacji pomagających w wyborze szamponu znajdziesz NA NASZYM BLOGU O SZAMPONACH W KOSTCE


             

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji

Aktywne filtry