Maseczki do włosów w proszku

Najlepsze naturalne zioła indyjskie wzmacniające włosy i zapobiegające ich wypadaniu.

Czy istnieje cudowny środek, który pozwoli szybciej zapuścić włosy? Jak mogę zapuścić włosy mając łysinę? Jak mogę naturalnie stymulować wzrost włosów? Jak przyspieszyć wzrost włosów? Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

Wypadanie włosów jest obecnie powszechnym problemem dla większości. Zarówno mężczyźni jak i kobiety zmagają się na co dzień z utratą dużej ilości pasm. Powodów jest wiele poczynając od uwarunkowań genetycznych, czynników  wywołujących stres, zmian jakie zachodzą w środowisku, złej diety, niedoboru witamin, braku równowagi hormonalnej, poprzez nadużywanie ostrych przypraw, produktów chemicznych i nieodpowiedniej higienie życia osobistego. 

Przyczyną wypadania włosów mogą być liczne problemy medyczne, takie jak zaburzenia funkcjonowania tarczycy, zapalenie stawów, depresja, rak i problemy z sercem.  Znaczna utrata włosów może pojawić się również w czasie ciąży gdy hormony buzują a przyjmowanie leków jest niemożliwe. 

Czy możemy to w jakiś sposób zatrzymać?

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Brahmi

17,00 zł

Natura zawsze przychodzi z gotowym rozwiązaniem każdego problemu. Przez tysiące lat naturalne zioła stosowane w pielęgnacji włosów, odżywiały włosy i skórę głowy, stymulując zdrowy wzrost włosów. Jednak czy ziołowy kosmetyk na porost włosów działał? 

Oczywiście. Naturalne zioła są najskuteczniejszym sposobem leczenia różnych dolegliwości skóry głowy, problemów z jej nadmiernym przesuszaniem się, powstawaniem łupieżu, łojotokiem a co za tym idzie, stymulowaniem włosów do ich naturalnego wzrostu.  

Tylko które  zioła sprawiają, że włosy szybciej rosną? 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z wypadaniem włosów są zioła ajurwedyjskie.

Ajurwedyjskie olejki i pudry do włosów skutecznie zwalczają naturalny proces wypadania włosów, zapobiegają ich nadmiernej łamliwości, przesuszaniu się i wzmacniają je od cebulki po same końce. Ziołowe szampony i maseczki znanej indyjskiej marki HESH to produkt najwyższej jakości, o niezwykłej strukturze drobno mielonego proszku i pięknym zapachu. Doskonale nadają się zarówno do mycia włosów jak do ich odżywiania. Można je ze sobą łączyć, w zależności od potrzeb, wzmacniać ich działanie dodając hydrolaty, olejki eteryczne oraz inne składniki, które na co dzień posiadamy w kuchni jak cytryna, oliwa z oliwek, siemię lniane, mleko kokosowe, jogurty itd. 

Według starożytnej ajurwedyjskiej pielęgnacji włosów, najlepsze indyjskie zioła ajurwedyjskie do leczenia problemów łysienia, mają właściwości nawilżające.

Zabieg ajurwedyjski koncentruje się zwłaszcza na nawilżeniu włosów, gdyż proces ten w naturalny sposób hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. 

Czy te naturalne zioła na porost i wzmocnienie włosów są skuteczne? Które zioła w proszku wybrać? Jakie jest najlepsze zioło na wypadanie włosów?  Czy te zioła nie zniszczą włosów? Jak się dowiedzieć, która ziołowa kuracja włosów jest najlepsza? Który ziołowy proszek do włosów jest najlepszy na łysienie? Są to właściwe pytania, które mogą przyjść Ci do głowy zanim wybierzesz swój ziołowy proszek do włosów. 

Pozwól nam rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i zechciej dać się przeprowadzić przez ajurwedyjski świat ziół na porost włosów, które sprawią, że Twoje kosmki będą mocne i zdrowe. 

Shaushka cosmetics to marka naturalnych kosmetyków, których większość receptur oparta jest na ajurwedyjskich składnikach najwyższej jakości. Zanim sięgniemy po zioło wcześniej długo je testujemy, poznajemy jego właściwości a na końcu wybieramy te, które są bezdyskusyjnie najlepsze. 

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz. 

Przeczytaj na Blogu