Henna do włosów

Naturalne, ziołowe farby do włosów na bazie henny, indygo, cassii oraz odpowiednio dobranych kompozycji ziół ajurwedyjskich to sposób na piękne włosy bez konieczności sięgania po sztuczne barwniki. Dzięki hennie możemy uzyskać całą paletę kolorów od jasnego blondu  po kolor czarny.

Henny KHADI to wyjątkowe produkty, które znamy i cenimy za ich jakość i precyzyjnie dobrane składniki wysokiej jakości.

Jaka jest historia Khadi?

Inicjatywa pozyskiwania naturalnych ziół z niewielkich, indyjskich wiosek miała na celu przeciwstawienie się potędze kolonialnej i wielkim, brytyjskim importerom. Dlatego ruch Khadi powstały w 1920 roku promował produkty wytwarzane przez niewielkich, wiejskich plantatorów.   

Do dzisiaj marka Khadi pozostała wierna pierwotnym założeniem a ich celem jest promowanie gospodarki wiejskiej i poprawa warunków życia ludności. Oznacza to wykluczenie pośredników i sprawiedliwe płacenie producentom. Ceny za zbiory są ustalane i opłacone z góry.

Kosmetyki  Khadi są nadal opracowywane we współpracy z indyjskimi ekspertami Ajurwedy.

Khadi łączy tradycję z nowoczesnością dostosowując produkcję do wymogów jakim podlegają kosmetyki naturalne i organiczne. Produkty są opracowywane na licencji ajurwedyjskiej w Indiach w pobliżu miejsc zbierania lub uprawy roślin i są certyfikowane zgodnie z najbardziej wymagającymi normami w Europie, w szczególności z przepisami BDIH ( Bundesverband Deutscher Industrie- und Handelsunternehmen/ Federalny Związek Niemieckiego Przemysłu i Firm Handlowych)

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji

Aktywne filtry