Naturalna henna czarna Soil and Earth 100g
search
  • Naturalna henna czarna Soil and Earth 100g

Naturalna henna czarna Soil and Earth 100g

32,00 zł
Brutto 48 h

Henna - ziołowa farba do koloryzacji włosów 100g

Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadaje włosom czarny kolor o ciepłym odcieniu.  Naturalne farby firmy Soil and Earth nadają włosom kolor, połysk a zarazem poprawiają wygląd włosów przywracając im zdrowy wygląd oraz zwiększają ich objętość.

W przypadku włosów rozjaśnianych lub siwych włosów opornych na farbowanie polecamy metodę dwustopniowej koloryzacji, przy użyciu Henny czerwonej, a następnie Henny Kolor Czarny (przepis poniżej).

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Czarny kolor o ciepłym odcieniu

Farby ziołowe nadają włosom piękny, intensywny kolor. W związku ze specjalistycznym procesem produkcji farby Soil and Earth działają bardziej intensywnie niż inne farby do włosów. Dodatkowo zawierają również zioła ajurwedyjskie, które wzmacniają włosy oraz nadają im intensywny blask. Naturalne farby nadają włosom kolor, a zarazem poprawiają wygląd włosów przywracając im zdrowy wygląd oraz zwiększają ich objętość.

Nasze produkty są naturalne, dlatego nie niszczą włosów. Naszym priorytetem jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo. 

ZASTOSOWANIE:

1. Umyj włosy naturalnym szamponem.

2. Odpowiednią ilość proszku zalej ciepłą wodą o temp. ok. 50°C, wymieszaj do uzyskania konsystencji gęstej śmietany.

3. Kiedy mikstura ostygnie, wciąż jeszcze ciepłą nałóż na włosy.

4. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem.

5. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin.

6. Spłucz włosy ciepłą wodą.

7. Bądź cierpliwa - kolor, w wyniku procesu utleniania, ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

Dwa kroki do ufarbowania siwych i rozjaśnianych włosów:

I. Przygotuj Hennę Naturalną  według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.

II. Po spłukaniu henny lub następnego dnia zaaplikuj na włosy wybrany odcień brązu lub jeśli chcesz uzyskać kolor bardzo ciemny (czarny o ciepłym odcieniu) użyj Indygo 

ZASTOSOWANIE:

Nałóż na włosy grubą warstwę henny, zaczynając od włosów tuż przy karku, następnie podążając wyżej aż do czubka głowy. Kiedy wszystkie włosy będą już pokryte pastą z henny, owiń je folią i odczekaj 2 godziny. Potem zmyj dokładnie papkę i osusz włosy. Przygotuj indygo: wymieszaj proszek z letnią wodą do konsystencji gęstego jogurtu. Do rozrabiania nie używaj kwaśnych soków, gdyż indygo ma odcień zasadowy. W tym celu możesz stosować tylko wodę.

Po rozrobieniu indygo z wodą nie czekaj, tak jak w przypadku henny, aż zaktywizuje się barwnik, tylko od razu po sporządzeniu papki nałóż ją od razu na włosy. Owiń włosy folią i zawiń ręcznikiem. Pozostaw farbę przez 1 godzinę. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Kolor osiągnie pełnię głębi po 3 dniach.

Specyficzne kody

EAN13
4260378040176

Zobacz także

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (1)
Oceń