Indyjskie kadzidełka NAG CHAMPA SATYA SAI BABA
search
  • Indyjskie kadzidełka NAG CHAMPA SATYA SAI BABA

Indyjskie kadzidełka NAG CHAMPA SATYA SAI BABA

12,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka Nag Champa

To pierwsza receptura opracowana przez rodzinę Shrinivas Sugandhalaya i przetrwała do dziś jako najbardziej lubiane kadzidło na całym świecie. Nag Champa to słodko-piżmowy aromat. Zapach ten stworzony jest na bazie drzewa sandałowego z dodatkiem kwiatu drzewa Champak, wydobyty aromat jest wyraźny, ciepły i lekko słodki. Kadzidło Nag Champa uznawane jest za żeński aromat bogini szczęścia, bogactwa i piękna – Lakshmi.

Opakowanie: 15g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Indyjskie kadzidełka Nag Champa SATYA

Palenie kadzideł oczyszcza powietrze, nadaje mu przyjemnego, orientalnego zapachu. Rytuał palenia kadzideł postrzegane jest jako pierwszy krok do uzdrowienia. Wyjątkowe kadzidełka Satya SAI BABA to mieszanka ręcznie zwijanych ziół, ekstraktów kwiatowych, olejków eterycznych i żywic. Oryginalne kadzidła Nag Champa mają słodki aromat z lekko piżmową nutą. To święte kadzidło pali się w tym samym celu co drzewo sandałowe. Sprawdza się w czasie mistycznych obrzędów i rytuałów, wzmacnia odczucia duchowe, pogłębia stan medytacyjny. Może być używany do oczyszczenia pomieszczeń z negatywnej energii, napełniając przestrzeń pozytywnymi wibracjami.

Żółty kwiat drzewa Champaca

Drzewo radości (Michelina champaca) to wiecznie zielone drzewo o żółtych kwiatach w kształcie gwiazdy, pochodzi z Azji i należy do rodziny magnolii. Champaca jest znane z silnie pachnących kwiatów. To właśnie ich zapach wypełniał świątynie w czasie uroczystości religijnych. Dekorowano nimi również pokój na noc poślubną. Uważa się że przynoszą szczęście i harmonię.

Magiczna moc kadzideł

W zależności od tego na bazie jakich żywić lub roślin wykonane jest kadzidło, ich zapach jest słodki, ciężki lub orzeźwiający. Dym może uspokajać lub pobudzać. Od tysiącleci wykorzystywano kadzidła w świątyniach do stworzenia mistycznej atmosfery. Były pierwszą formą aromaterapii. Kadzidełka dostępne w naszym sklepie robione są ręcznie z naturalnych składników. Wydobywający się z nich dym i aromat nie tylko oczyszcza i odświeża powietrze w pomieszczeniu, działa również na stan naszego umysłu i gospodarki hormonalne.

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń