kadzidełka satya himalajski jaśmin (himalayan jasmine)
search
  • kadzidełka satya himalajski jaśmin (himalayan jasmine)

Kadzidełka HIMALAJSKI JAŚMIN - SATYA (Himalayan Jasmine)

12,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidlana mieszanka zawiera w sobie ekstrakt z himalajskiego jaśminu. Jasmin znany jest z łagodzenia stresu i uzdrawiania duchowego. Kadzidełka Himalajski Jaśmin to aromatyczne narzędzie to równoważenia kobiecej energii (YIN) w ciele. Intensywny zapach himalajskiego jaśminu wypełni wnętrze Twojego domu i przywróci jego energetyczną równowagę. 

Zawartość: Opakowanie zawiera około 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka indyjskie Himalayan Jasmine

Kadzidełka Himalajski Jaśmin pochodzą z fabryki Satya Sai Baba w Indiach, które twórcą jest Shrinivas Sugandhalaya. Satya to jedna z najbardziej znanych marek kadzideł na świecie. Wytwarzane są w tradycyjny sposób na bazie drzewa sandałowego, do którego dodawane są olejki kwiatowe. Kadzidełka o zapachu Jaśminu Himalajskiego wykorzystywane są w do tworzenia wspaniałej, odprężającej atmosfery, która sprzyja równowadze duchowej duchowemu, głębokim medytacjom czy rytuałom oczyszczającym. Kadzidełka wprowadzają mistyczną, pełna relaksu atmosferę.

Kadzidełka Satya Sai Baba

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)