Kadzidełka Traditional Ayurveda (ajurweda) SATYA
search
  • Kadzidełka Traditional Ayurveda (ajurweda) SATYA

Kadzidełka Traditional Ayurveda (ajurweda) SATYA

12,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka Traditional Ayurveda to kombinacja ziół skomponowana tak aby pomóc w osiągnięciu harmonii w zdrowiu duchowym i fizycznym. Wspiera procesy leczenia holistycznego stosowanego zgodnie z Ajurwedą. Ajurweda to tradycyjna medycyna indyjska – wiedza o życiu, oparta o harmonię pomiędzy ciałem i umysłem. Kadzidełka o zapachu Traditional Ayurveda pomogą wprowadzić równowagę i harmonię w naszym życiu. 

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Niezwykła moc kadzidełek Traditional Ayurveda

Orientalne kadzidełka firmy Satya stworzone z naturalnych składników – ziół, żywic oraz ekstraktów roślinnych. Kadzidełka Traditional Ayurveda zostały skomponowane z myślą o harmonii i równowadze życiowej. Używane na co dzień wspierają procesy uzdrawiania holistycznego. Dają poczucie relaksu i stabilności. Kadzidełka stworzone w hołdzie starożytnej mądrości uzdrawiania jaką jest Ajurweda. Wspomagają one powrót do zdrowia po chorobie, tworząc leczniczą atmosferę spokoju. Ciepły, ziołowy zapach z wyczuwalną nutą Nag Champy pozwala prawdziwie się zrelaksować.

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (1)
Oceń