Kadzidełka OPIUM Satya
search
  • Kadzidełka OPIUM Satya

Kadzidełka OPIUM Satya

8,00 zł

Zapach kadzidełek Opium to mocno wyrazisty aromat z orientalną nutą żywicy, dość ciężki, ciepły i lekko gorzkawy. Swoim zapachem wprowadza do wnętrza zmysłowy nastrój, intymnej i tajemniczej atmosfery. Kadzidełko Opium działa pobudzająco na zmysły, błyskawicznie działa odprężająco na układ nerwowy. Opium podkreśla kobiecy wdzięk i otacza go aurą tajemniczości. Kojarzy się z pięknem, bogactwem któremu nie sposób się oprzeć.  

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Tajemniczy zapach kadzidełek Opium

Orientalne kadzidełka firmy Satya stworzone zostały z naturalnych składników – ziół, żywic oraz ekstraktów roślinnych. Kadzidełka używane są w najróżniejszych obrzędach i rytuałach, nie tylko religijnych. Pomagają wejść w stan głębokiej medytacji. W czasie spalania kadzidełka Opium wydobywają się z niego olejki eteryczne, które wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach wyrazisty, orientalny, z charakterem. Działa odprężająco.

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)