Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.
search
  • Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka OPIUM (HEM) opakowanie 8 szt.

Naturalne kadzidełka OPIUM (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

3,00 zł

KADZIDEŁKA OPIUM HEM - 8szt.

Karton 200szt. (8 x25)

Kadzidełka o zapachu OPIUM to jedne z najładniejszych indyjskich zapachów. Ciężki, słodki a zarazem zmysłowy aromat nadaje wnętrzu tajemniczej, intymnej atmosfery. 

Kadzidełka opium działają pobudzająco na zmysły. Wypełniają wnętrze ciężkim korzennym zapachem Dalekiego Wschodu. 

Opium znane jest jako silnie uzależniający narkotyk. Substancja ta ze względu na niepowtarzalną woń wykorzystywane jest w przemyśle perfumeryjnym oraz przy produkcji kadzideł i olejków zapachowych. Szczególnie kobiety upodobały sobie ten zapach. Podkreśla kobiecy wdzięk otaczając ją aurą tajemniczości. Dodatkowo kojarzy się z ogromnym bogactwem i pięknem, któremu nie sposób się oprzeć. Bardzo często wykorzystywane do podgrzania romantycznego nastroju.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KADZIDEŁKA HEM

Tradycyjna receptura i naturalne substancje zamknięte w kadzidłach firmy HEM. Oczyszczają i odświeżają powietrze, wypełniając wnętrze naturalnym i zmysłowym zapachem. Mają pozytywny wpływ na skołatane nerwy, poprawiają gospodarkę hormonalną i pomagają ciału zrelaksować się. Kadzidełka używane są w najróżniejszych obrzędach i rytuałach, nie tylko religijnych. Pomagają wejść w stan głębokiej medytacji. Naturalne kadzidełka występują w postaci stożków lub owinięte na bambusowy patyczek. W naszym sklepie znajdziecie swoje ulubione zapachy. Dodatkowo nasza oferta wzbogacona jest o drewienka palo santo, białą szałwię oraz kadzidła płynące wraz z kominkami. Uciecha nie tylko dla ducha ale też ciała i zmysłów :)

Olejki eteryczne, które wydobywające się z kadzidełka Opium wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach wyrazisty, orientalny, z charakterem. Działa odprężająco.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)