Kadzidełka Black Opium CZARNE OPIUM - SATYA | Shaushka Cosmetics
search
  • Kadzidełka Black Opium CZARNE OPIUM - SATYA | Shaushka Cosmetics

Kadzidełka BLACK OPIUM - SATYA

12,00 zł
Brutto 48 h

Zapach indyjskich kadzidełek Black Opium to intensywny, odurzający i zmysłowy aromat z żywicznym i dymnym wydźwiękiem, który nabiera szczególnej mocy w czasie spalania. To tajemnicza mieszanka, która pogłębia zmysły i przenosi na wyższy poziom świadomości. Oczyszczając Twoją przestrzeń inspiruje energią, siłą i pewnością siebie. Kadzidła z czarnym opium pomagają w usuwaniu bólu, otwierają duszę na otaczające piękno. 

Zawartość: Opakowanie zawiera około 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka indyjskie o hipnotyzującym zapachu

Kadzidełka Black Opium pochodzą z fabryki Satya Sai Baba w Indiach, które twórcą jest Shrinivas Sugandhalaya. Satya to jedna z najbardziej znanych marek kadzideł na świecie. Wytwarzane są w tradycyjny sposób na bazie drzewa sandałowego, do którego dodawane są olejki kwiatowe. Kadzidełka o zapachu Czarnego Opium wykorzystywane są w do tworzenia wspaniałej, odprężającej atmosfery, która sprzyja rozwojowi duchowemu, głębokim medytacjom czy rytuałom oczyszczającym. Dzięki nim możesz poczuć indyjski mistycyzm w swoim domu.

Kadzidełka Satya Sai Baba

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To oryginalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Aromaty kadzidełek Satya niesamowicie działają na nasze zmysły. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)