• Obecnie brak na stanie
KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
search
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM

KADZIDEŁKA STOŻKOWE OPIUM

9,00 zł
Brutto

Kadzidła stożkowe OPIUM 10 sztuk HEM

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Atmosfera ułatwiająca medytację i relaksację

Kadzidło opium tworzy atmosferę sprzyjającą medytacji, relaksacji oraz oddaniu się praktyce duchowej. Jest to odurzający i dominujący zapach, popularnie stosowany jako afrodyzjak. Kadzidło opium działa kojąco i sprawia, że dobrze zasypiasz a Twój sen jest spokojny i regenerujący. 

Kadzidło HEM: esencja Indii

Używanie kadzideł jest tradycją w Indiach od niepamiętnych czasów. Zarówno w czasach Buddy Gautama w starożytnych Indiach, jak i w okresie Mahatmy Gandhi we współczesnych Indiach, obaj starali się przynieść harmonię i pokój w wielokulturowym świecie. Celem HEM Corporation jest sprzedaż oryginalnego ręcznie robionego kadzidła indyjskiego na całym świecie, w różnych zapachach, które łączą kulturę z tradycją. Pomagają one w modlitwie, medytacji, jodze i przyjemnym tworzeniu atmosfery całego otoczenia.

Jeden z wiodących producentów i eksporterów Hęm Corporation z siedzibą w Bombaju w Indiach. 

Podaruj sobie relaks

Ciesz się chwilą relaksu, pozwól umysłowi wędrować, a ciału podaruj relaks. Dzięki fantastycznej alternatywie dla zapachowych świec kadzidełka wypełniają dom niebiańską atmosferą, która otacza zmysły czystą błogością. Kadzidełka HEM są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości i niezwykłej gamy zapachów. HEM Uwielbia sztukę tworzenia nowych zapachów i jest to rodzinny sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu dba się o jakość i czystość każdego produktu.

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (0)