Kadzidełka Dark Cinnamon Satya cynamon
search
  • Kadzidełka Dark Cinnamon Satya cynamon

Kadzidełka Dark Cinnamon - SATYA

12,00 zł

Cynamon od lat wiązany jest z wieloma magicznymi mocami. Jego zapach nadaje kadzidełkom pikantnej, ognistej i korzennej woni. Kadzidełka Dark Cinnamon silnie stymulują nasze zmysły, pobudzają namiętność, przyciągają dobrobyt i zwiększają energię jasnowidzenia. Kadzidła Cynamonowe wykorzystuje się w rytuałach i modłach mających zapewnić uzdrawianie, sukces, miłość i pieniądze.

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka indyjskie Dark Cinnamon

Kadzidełka o zapachu Cynamonu pochodzą z fabryki Satya Sai Baba w Indiach, które twórcą jest Shrinivas Sugandhalaya. Satya to jedna z najbardziej znanych marek kadzideł na świecie. Wytwarzane są w tradycyjny sposób na bazie drzewa sandałowego, do którego dodawane są ekstrakty z cynamonowca. Kadzidełka o zapachu Dark Cinnamon wykorzystywane są w do tworzenia nastroju, który daje wewnętrzną siłę by rozbudzić pasje i przyciągnąć bogactwa, sukces i miłość. Cynamon pomaga także w poprawie krążenia krwi.

Kadzidełka Satya Sai Baba

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)