Naturalne kadzidełka SANDAŁ I CYNAMON SANDAL CINNAMON
search
  • Naturalne kadzidełka SANDAŁ I CYNAMON SANDAL CINNAMON
  • Naturalne kadzidełka SANDAŁ I CYNAMON SANDAL CINNAMON

Naturalne kadzidełka SANDAŁ I CYNAMON SANDAL CINNAMON 20 szt

7,00 zł
Brutto

KADZIDEŁKA SANDAŁ CYNAMON

Opakowanie 20szt.

Waga: 18 g

Ilość
Obecnie brak na stanie

KADZIDEŁKA SANDAŁ CYNAMON HEM

Opakowanie 20szt.

Sandał Cynamon - bardzo poszukiwane kadzidełka jeden z najładniejszych indyjskich zapachów.

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach subtelny, wyrazisty, orientalny, z charakterem. Działa relaksująco.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)