Kadzidełka COPAL SATYA | Naturalne kadzidełka z Indii
search
  • Kadzidełka COPAL SATYA | Naturalne kadzidełka z Indii

Kadzidełka Copal Satya

12,00 zł
Brutto 48 h

Copal to żywica stosowana jako kadzidło ochronne i oczyszczające. Słowo Copal pochodzi z języka azteckiego i dosłownie oznacza kadzidło. Dym wydobywający się z kadzidła Copal ma egzotyczno-leśny, lekko cytrusowy aromat. Znakomicie pobudza duchowość i wspomaga medytację. Mówi się, że kopal ujawnia niewidzialne energie, dlatego wykorzystywana jest jako pomoc w dostrzeżeniu pola energetycznego. 

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Energetyczny aromat kadzidełka Copal

Orientalne kadzidełka firmy Satya stworzone zostały z naturalnych składników – ziół, żywic oraz ekstraktów roślinnych. Kadzidełka używane są w najróżniejszych obrzędach i rytuałach, nie tylko religijnych. Pomagają wejść w stan głębokiej medytacji. Kadzidełka Copal używane są podczas ceremonii uzdrawiania energetycznego i religijnych rytuałach. Dzięki połączeniu energii słonecznej i uziemiania Kopal skutecznie przemienia negatywną energię i tworzy mistyczny, duchowy nastrój. Kadzidełka Copal pomogą w oczyszczeniu czakr, zwiększają pewność siebie i jasność umysłu. 

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)