Kadzidełka Niebiańska Błogość Kadzidełka SATYA Celestial Bliss
search
  • Kadzidełka Niebiańska Błogość Kadzidełka SATYA Celestial Bliss

Kadzidełka Niebiańska Błogość - SATYA Celestial Bliss

12,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka Niebiańska Błogość to zachwycająco kwiatowy zapach ze słodkimi nutami. Paląc kadzidełko Celestial Bliss uwolnisz niezwykły jego urok i otulisz swoją przestrzeń rozkosznym kwiatowym aromatem. Stworzona aura sprzyja pozytywnemu nastawieniu, uwolnieniu napięcia i oddania się w błogi stan relaksu.

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Orientalny zapach kadzidełek Celestial Bliss

Mieszanka kadzidełek Niebiańska Błogość tworzy aurę pomagającą uspokoić umysł, ciało i duszę. Sprzyja tworzeniu pozytywnych myśli i kreatywnego działania. Zapach kadzidełek Celestial Bliss tworzy nastrój sprzyjający głębokim odczuciom błogiego relaksu. Otul swoją przestrzeń słodkim zapachem kwiatów i pozwól sobie na niebiański odpoczynek.

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (0)