Kadzidełka FRANKINCENSE kadzidłowiec SATYA
search
  • Kadzidełka FRANKINCENSE kadzidłowiec SATYA

Kadzidełka FRANKINCENSE (kadzidłowiec) SATYA

12,00 zł
Brutto 48 h

Frankincense to jedno z pierwszych żywic jakie były stosowane do okadzania. Żywica Frankincense pozyskiwana jest z drzewa Boswellia i ze względu na lecznicze właściwości w starożytności była niezwykle cenna. Kadzidłowiec oferuje również aromatyczne korzyści zdrowotne. Łagodzi przewlekły stres i niepokój, zmniejsza ból i stany zapalne. Palenie kadzidła Frankincense przynosi oczyszczenie, ochronę duchową, wzmocnienie rozwoju duchowego i medytacji. Kadzidło ma pikantno-cytrusowy, korzenno-balsamiczny aromat.

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Niezwykły zapach kadzidełek Frankincense

Kadzidła oferują różnorodne korzyści zdrowotne. Powszechnie stosuje się je w rytuałach duchowych i religijnych. Kadzidełka Frankincense znane jest z tego, że zmniejsza niepokój psychiczny i oczyszcza aurę. Pikantny, balsamiczny zapach kadzidła chroni przed negatywną energią i poprawia relacje.  Doskonale sprawdza się jako kadzidło do medytacji, poprawiając aurę, podnosząc energię i oczyszczając pole.

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Komentarze (1)
Oceń