kadzidełka Namaste | kadzidełka Satya
search
  • kadzidełka Namaste | kadzidełka Satya

Kadzidełka NAMASTE Satya

12,00 zł
Brutto 48 h

Kojący zapach kadzidełka Namaste świetnie sprawdzi się w czasie uroczystych okazji czy spotkań towarzyskich. Oryginalna mieszanka naturalnych ziół, żywic i ekstraktów kwiatowych pomoże zbudować silne więzi między ludzkie. 

Namaste to forma powitania w kulturze indyjskiej i sposób na okazanie szacunku innej osobie i oddanie czci boskości, którą w niej rozpoznajesz. 

Zawartość: Opakowanie zawiera 15 gram kadzidełek (około 15 sztuk długich patyczków)

Czas spalania: ok. 60 minut (jedno kadzidełko)

Kraj pochodzenia: Indie

Podstawka widoczna na zdjęciu dostępna jest w sprzedaży tutaj.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Namaste, odkryj boskość w sobie i innych

Kadzidełka Namaste pochodzą z fabryki Satya Sai Baba w Indiach, której twórcą jest Shrinivas Sugandhalaya. Satya to jedna z najbardziej znanych marek kadzideł na świecie. Kadzidełka wytwarzane są w tradycyjny sposób na bazie drzewa sandałowego, do którego dodawane są olejki kwiatowe. Wykorzystaj kadzidełka Namaste do stworzenia wspaniałej, odprężającej atmosfery, która sprzyja tworzeniu relacji pełnych miłości, czci i wzajemnego szacunku. Dzięki temu odkryjesz, że każde stworzenie pełne jest światła i miłości. 

Kadzidełka Satya 

Długie kadzidełka rolowane są ręcznie na bambusowy patyczek. To tradycyjna i naturalna mieszanina ziół, żywic i olejków eterycznych, oparta na starożytnym sposobie wytwarzania kadzideł. Kluczową metodą okazała się praktyka przez mnichów w czasach średniowiecznych, zwana kadzidłem Masala i ta właśnie technika jest głównym motorem produkcji Shrinivas Sugandhalaya. Firma Satya przykłada należytą uwagę  do procesu produkcyjnego, przestrzegając moralności i zaangażowania na rzecz społeczeństwa, dbając o dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Wykorzystanie bambusa w kadzidełkach zapewnia minimalny ślad ekologiczny oraz stanowi wsparcie dla plemiennych rzemieślników. 

Sposób użycia kadzidełek

Użycie kadzidełka jest bardzo prosty. Wystarczy, że rozpalisz patyczek i zgasisz ogień pozostawiając żar, który spala kadzidełko wydobywając z niego aromatyczny dym. Przy korzystaniu z nich należy pamiętać również o zasadach bezpieczeństwa. Aby zminimalizować ryzyko pożaru, użyj podstawki na kadzidełko i umieść go na bezpiecznej wysokości z dala od dzieci. Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.

Specyficzne kody

EAN13
8904245400149
Komentarze (2)
Oceń