Dezodoranty w kremie

Aktywne filtry

Dezodorant w kremie a antyperspirant – czym się różnią?

Dezodorant w kremie to ekologiczna i zdrowa alternatywa dla tradycyjnych antyperspirantów. Dlaczego tak jest? W przeciwieństwie do antyperspirantów naturalny dezodorant w kremie nie blokuje gruczołów potowych i nie zakłóca dzięki temu procesów naturalnej termoregulacji organizmu. Dezodoranty w kremie nie zawierają także soli aluminium, które często dodawane są do antyperspirantów.

Zamiast antyperspirantu, chcemy Ci zaproponować naturalny dezodorant w kremie, który doskonale spełnia to samo zadanie co antyperspirant w kremie. Jest jednak o wiele zdrowszy, a przy tym bezpieczny dla środowiska.

Każdy produkowany przez nas naturalny dezodorant w kremie powstaje z delikatnych, przyjaznych dla skóry składników. Są nimi starannie wyselekcjonowane roślinne oleje i masła oraz olejki eteryczne, wytwarzane z naturalnych żywic, ziół i cytrusów.

Nasze kremowe dezodoranty sprawdzą się u wszystkich, którzy szukają sposobów na naturalną pielęgnację. Klasyczne antyperspiranty w sprayu lub w kulce zawierają mnóstwo substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe nie tylko dla Twojego zdrowia, ale i naszej planety.

Szeroki wybór kompozycji zapachowych dezodorantów Shaushka sprawia, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Nasze naturalne dezodoranty będą odpowiednie do codziennej pielęgnacji, ale możesz je również zabrać ze sobą w podróż. Sprawdzą się w różnych warunkach. Wypróbuj je i przekonaj się sam!

Jakie dezodoranty w kremie oferuje Shaushka?

Nasze naturalne dezodoranty tworzymy tak, aby wyjść naprzeciw różnym potrzebom klientów. Do ich produkcji wykorzystujemy starannie dobrane przez nas kompozycje olejków eterycznych, które tworzą unikalne esencje zapachów, spośród których każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie odpowiadający mu zapach.

Seria przyjaznych środowisku dezodorantów w kremie SHAUSHKA to kosmetyki o silnych własnościach bakteriostatycznych z dodatkiem między innymi ekologicznego oleju śliwkowego. W połączeniu z sodą nasze kremowe dezodoranty przez długi czas zapewnią świeżość skóry i wyeliminują nieprzyjemny zapach potu.

W naszej ofercie znajdziesz różne kompozycje zapachowe. W asortymencie przeważają świeże, cytrusowe nuty, które dodają energii i orzeźwiają. Oprócz wyjątkowych zapachów każdy dezodorant w kremie ma specjalne właściwości, które odpowiadają wymaganiom różnych rodzajów skóry. Oferujemy produkty m.in. o działaniu nawilżającym, przeciwzapalnym i kojącym.

Jakie zalety ma dezodorant w kremie?

Największą zaletą naszych dezodorantów jest sposób ich działania. Wszystko za sprawą dobrze dobranych składników. Pocenie się jest naturalnym, procesem zdrowego organizmu, dlatego nie powinno się hamować tego procesu, będącego częścią aktywnej termoregulacji organizmu. Dezodoranty antyperspirujące zatykają gruczoły potowe, dlatego w zgodzie z naturalnymi procesami, obraliśmy inny kierunek, który ich nie blokuje.

Przykre zapachy powstają przez namnażające się w pocie bakterie. Nasze naturalne dezodoranty wytwarzane są ze składników ograniczających namnażanie bakterii, poprzez zastosowanie w nich sody. Składnik ten podnosi pH powyżej poziomu optymalnego dla namnażania się bakterii. Dodatkowo każdy naturalny dezodorant w kremie zawiera w sobie olejki eteryczne, posiadające nie tylko piękne zapachy, ale też wyróżniające się działaniem bakteriostatycznym. Dzięki takiemu działaniu dezodorant w kremie to zdrowa alternatywa dla tradycyjnej pielęgnacji.

Ponadto, wybierając nasz dezodorant w kremie, jednocześnie troszczysz się o dobro planety. Tradycyjny dezodorant w sprayu zawiera szkodliwy dla atmosfery freon, podczas gdy nasz naturalny dezodorant powstaje wyłącznie z przyjaznych dla środowiska składników. Co więcej, każdy naturalny dezodorant w kremie pakujemy do szklanego pojemnika, który można ponownie wykorzystać.

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy ludźmi, którzy starają się żyć w zgodzie z Matką Naturą. Każdego dnia uczymy się korzystać z jej dobrodziejstw w taki sposób, aby jej nie szkodzić. Uprawiamy warzywa, owoce i zioła, z których staramy się wytworzyć coś dobrego i chcemy się tym z Tobą podzielić.

Nasze naturalne kosmetyki tworzymy z najlepszych składników, jakie oferuje przyroda. Staramy się łączyć skarby zebrane w polskich lasach i łąkach z egzotycznymi roślinami z najdalszych zakątków świata. W ten sposób powstają nasze unikatowe produkty.

Nasze kosmetyki są równie wyjątkowe, co nasza nazwa. Shaushka to starożytna bogini miłości, piękna oraz wojny. Od dawna jest dla nas symbolem ważnych wartości. Tworząc nasze naturalne kosmetyki, chcielibyśmy przekazać je również Tobie. Niezwykle istotna jest dla nas dbałość o planetę. Uważamy, że aby się o nią troszczyć, trzeba kochać wszystko, co z nią związane. Trzeba doceniać jej piękno i mieć odwagę, aby walczyć o jej dobro. Mamy nadzieję, że tak jak my, również pokochasz te wartości.