NATURALNA MAŚĆ TYGRYSIA BIAŁA TIGER BALM BALM WHITE
search
  • NATURALNA MAŚĆ TYGRYSIA BIAŁA TIGER BALM BALM WHITE
  • NATURALNA MAŚĆ TYGRYSIA BIAŁA TIGER BALM BALM WHITE
  • NATURALNA MAŚĆ TYGRYSIA BIAŁA TIGER BALM BALM WHITE

Maść Tygrysia Biała Tiger Balm White na bóle głowy i przeziębienia

17,00 zł
Brutto 48 h

Biała maść tygrysia (Tiger Balm White) to naturalna maść oparta na ajurwedyjskiej recepturze  i ziołowej kompozycji. Siostra maści tygrysiej czerwonej, ale o odwrotnym działaniu. Podczas, gdy maść tygrysia czerwona rozgrzewa obolałe mięśnie, biała chłodzi je i daje odczucie świeżości i orzeźwienia. 

Tiger Balm White to sprawdzona, bezpieczna i skuteczna maść ziołowa wskazana w leczeniu napięciowych bóli głowy, które mogą wystąpić, gdy mięśnie głowy, szyi i karku stają się napięte z powodu zmęczenia, przepracowania lub rozdrażnienia emocjonalnego. 

Maść tygrysia biała stosowana jako remedium na bóle głowy a zwłaszcza, uporczywe migreny. Jej mentolowy, chłodny zapach sprawia, że głowa przestaje być już taka ciężka, nabiera lekkości a ból z czasem odchodzi.   

 

Wybierz pojemność: 9g
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Naturalna maść oparta na ajurwedyjskiej recepturze  i ziołowej kompozycji

Popularnie nazywana przez nasze babcie - maść z kotkiem.

Balsam tygrysi to cenny tradycyjny środek prosto z kontynentu azjatyckiego. Występując w postaci maści do masażu, balsamu czerwonego i boałego. Podbił świat dzięki swoim licznym zaletom, przeciwzapalnym, przeciwbólowym, odświeżającym, przeciwbakteryjnym itp. Maść ta została odkryta w 1870 roku w Birmie, a następnie wprowadzona na rynek około 1926 roku przez firmę Haw Par Corporation.

W 1996 roku prowadzono badania z użyciem placebo, maści tygrysiej i ibuprofenu. Badania potwierdziły, że stosowanie Tiger Balm na czoło było bardziej skuteczne w łagodzeniu napięciowych bólów głowy niż placebo. Wykazała się podobną skutecznością jak lek przeciwbólowy. 

Stosuje się ją również w przypadku przeziębienia i trudności z oddychaniem. Wcierana przed pójściem spać w klatkę piersiową przynosi ukojenie i spokojny sen. 

Tiger Balm White zawiera naturalne olejki roślinne, mentol i kamforę o  właściwościach chłodzących. 

Kamfora działa jako łagodny środek wykrztuśny, zmniejszający przekrwienie nosa i kaszel. Mentol może pomóc złagodzić podrażnione kanały nosowe, pomagając jednocześnie je odetkać tak, aby zalegająca wydzielina mogła swobodniej się wydostać. 

Wskazania:

- bóle głowy,

- wzdęcia brzucha,

- zatkanie nosa, zatoki,

- przeziębienie i gorączka,

- świąd skóry,

- menstruacja,

- bóle mięśni i bóle stawów,

- bóle reaumatoidalne

- rozstęp 

Ukąszenia owadów

Ukąszenia tych małych bestii mogą powodować swędzenie, podrażnienie i zaczerwienienie. Nałożenie warstwy białego balsamu tygrysiego na swędzący bąbel  pomaga złagodzić te nieprzyjemne odczucia. Ponadto działa odstraszająco na owady, więc można go użyć w porze letniej gdy planujemy np. spacer do lasu.

Sposób użycia:

Niewielką ilość maści nanieść i delikatnie masować miejsce obolałe. Przy bólach głowy wmasować w skronie i skórę powyżej nosa.

Tylko do użytku zewnętrznego.

Składniki: PudinaTail  - 16%; Cajuput Tail - 13%; Kapoor- 11%; Pudina Ka Phool - 8%; Lavang Tail - 1,5%; Ointment Base - q.s.

Nie stosować Tiger Balm w następujących okolicznościach:

- W ciągu 1 godziny przed lub 30 minut po wzięciu gorącego prysznica, ciepłej kąpieli lub wizycie w saunie. Może dojść do poparzenia i nieprzyjemnych doznań.

- Na uszkodzoną skórę lub otwarte rany

- Na podrażnioną, zaczerwienioną, spierzchniętą lub suchą skórę

- Na błony śluzowe, usta, nozdrza, pochwę, odbytnicę lub nacierania penisa

- Do wnętrza ucha

- Na oparzenia skóry

- Na skórę rozgrzaną innymi produktami takimi jak np. poduszki grzewcze.

Jeśli dana osoba nie używała wcześniej Tiger Balm, najlepiej przetestować niewielką ilość na przedramieniu. Poczekaj cały dzień i sprawdź reakcję skóry przed nałożeniem balsamu na większy obszar.

Przechowuj Tiger Balm z dala od dzieci i nie używaj go u osób poniżej 12 roku życia, chyba że zaleci to lekarz.

Istnieje niewiele badań na temat bezpieczeństwa stosowania Tiger Balm podczas ciąży lub karmienia piersią. Porozmawiaj z lekarzem na temat stosowania maści tygrysiej w tym szczególnym czasie.

Kiedy udać się do lekarza?

Najlepiej skonsultować się z lekarzem w sprawie problemów bólowych lub ogólnie problemów zdrowotnych, które trwają dłużej niż kilka dni, pogarszają się lub powracają.

Tiger Balm nie jest przeznaczony do leczenia podstawowych schorzeń, ani nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. 

Nie należy przyjmować balsamu doustnie.

Składniki aktywne mogą być niebezpieczne, nawet w małych dawkach.

Po spożyciu mogą wystąpić takie objawy jak:

- drgawki

- silne nudności i wymioty

- wyczerpanie fizyczne

- niewyraźna mowa, potknięcia i brak koordynacji (ataksja)

Jeśli dana osoba połknie lub spożyje Tiger Balm, powinna natychmiast zadzwonić na lokalną infolinię kontroli zatruć.

Zobacz także

Komentarze (2)
Oceń