Naturalne kadzidełka GREEN TEA długie 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka GREEN TEA długie 8 szt
  • KADZIDŁA GREEN TEA
  • KADZIDŁA GREEN TEA
  • KADZIDŁA GREEN TEA

NATURALNE KADZIDEŁKA GREEN TEA (Incense Sticks HEM) 8 szt.

3,00 zł
Brutto 48 h

KADZIDEŁKA ZIELONA HERBATA HEM

Opakowanie zawiera 8 szt

Karton 200szt (25x8)

Hand Crafted in India

Kadzidełka o zapachu liści herbacianych o aromacie lekkim i orzeźwiającym, wspomaga procesy myślenia. Niweluje nieprzyjemne zapachy wypełniając wnętrze świeżym i naturalnym aromatem. Palone wieczorową porą złagodzi stres, ukoi nerwy i wyciszy natłok myśli. W gorące dni przynosi orzeźwienie. Jesienią zaś pobudzi do działania. Tak więc warto mieć pod ręką KADZIDEŁKA GREEN TEA, szczególnie gdy nachodzi nas uczucie zmęczenia i niespokojne myśli.

Te naturalne aromaty nie tylko oczyszczają i odświeżają wnętrza domu, działają również na stan naszego umysłu i gospodarki hormonalnej.

Waga: 15 g

Wybierz Ilość
Ilość

WYJĄTKOWA MIESZANKA ZIÓŁ

Kadzidła green tea zielona herbata to wyjątkowa mieszanka o bardzo przyjemnym zapachu - to wspaniała aromatyczna,  mieszanka olejków eterycznych i ziół. Zielona herbata znana nam jako orzeźwiający napój, ceniona również za jej prozdrowotne właściwości.

Picie zielonej herbaty przynosi ulgę w ciele, przyspiesza procesy trawienne, działa oczyszczająco nie tylko na organizm, ale również na umysł. Delikatny i świeży aromat zielonej herbaty znany jest już na całym świecie. Zamknięty w kadzidłach HEM łagodzi stres i odświeża umysł.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

Kadzidełka z naturalnych składników

Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas tworzenia nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu pojawił się ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Pojawiły się również kadzidełka płynące i kominki Backflow.

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)