• Obecnie brak na stanie
Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk
search
  • Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk
  • Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk
  • Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk
  • Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk
  • Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk

Naturalne kadzidełka BIAŁA SZAŁWIA, WHITE SAGE (Incense sticks HEM) 8 sztuk

3,00 zł
Brutto

Biała Szałwia ,,WHITE SAGE" jeden z najładniejszych zapachów wśród indyjskich kadzideł.

Zawartość: 8 długich kadzideł.

Kraj pochodzenia: INDIE

Biała szałwia uznana przez rdzennych Amerykanów za święte zioło i nazywana Białym Mędrcem. Kadzidło White Sage ma przyjemny, kojący zapach, który pomaga uwolnić się od negatywnej energii. Właściwie od wieków stosowana jest podczas ceremonii okadzania i oczyszczania z toksycznych energii, nie tylko pomieszczeń i przedmiotów, ale też myśli, ducha i ciała. Uwalnia od złych doświadczeń, traumy i napięć. W trakcie spalanie uwalnia się dym, który przyczepia się do negatywnej energii i zabiera ją ze sobą, uwalniając w inną przestrzeń gdzie zostanie przemieniona w pozytywną wibrację.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

POZWÓL, ABY OCZYSZCZAJĄCY DYM ŚCIĄGNĄŁ Z CIEBIE NEGATYWNE MYŚLI I EMOCJE 

Kadzidełka Biała Szałwia idealnie przygotują i oczyszczą pomieszczenie przed medytacją, modlitwą, jogą, rytuałami religijnymi i leczniczymi. Kadzidełka od wieków są nieodłącznym elementem tworzenia sakralnego nastroju, który wzmacnia połączenia duchowe. Zapachy stworzone przez HEM Corporation mają zadanie inspirować, pobudzać zmysły i poprawiać samopoczucie. W szerokiej gamie zapachów na pewno odnajdziesz coś zgodnego z Twoimi wewnętrznymi potrzebami. 

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW 

Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas tworzenia nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu pojawił się ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Kadzidełka firmy HEM, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka HEM są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci oficjalnego loga  oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Zobacz także

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (0)