Naturalne kadzidełka o zapachu Trawy Cytrynowej LEMONGRASS
search
  • Naturalne kadzidełka o zapachu Trawy Cytrynowej LEMONGRASS
  • Naturalne kadzidełka o zapachu Trawy Cytrynowej LEMONGRASS

Naturalne kadzidełka LEMONGRASS TRAWA CYTRYNOWA (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

3,00 zł
Brutto 48 h

Świeży aromat Trawy Cytrynowej

Opakowanie zawiera 8 długich patyczków. Czas spalania kadzidełka wynosi około 40 minut.

Karton zbiorczy 200szt. (25x8)

Kadzidełka LEMONGRASS to świeży, cytrynowy aromat, odświeżający umysł i niwelujący zmęczenie oraz brak snu. Zapach trawy cytrynowej poprawia pamięć i koncentrację. Wyzwala pozytywną energię, działa relaksująco i odprężająco. Trawa cytrynowa to egzotyczna trawa, która nadaje aromat wielu azjatyckim potrawom, serwuje się ją też w postaci herbaty.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Odprężający zapach kadzideł

Kadzidełka Lemongrass tworzą odprężający, przyjazny klimat, podkreśla czystość pomieszczenia nadając mu niesamowitej świeżości. Ziemisty i cytrusowy zapach sprawia, że neutralizuje on nieprzyjemne zapachy. Dlatego idealnie nadaje się do aromatyzacji powietrza w domach, salonach SPA, biurach, gabinetach, hotelach, restauracjach. Kadzidło z trawy cytrynowej jest naturalnym środkiem odstraszającym owady. 

Naturalne kadzidełka HEM

Hem Corporation to producent kadzideł o niezwykłych zapachach, stworzone z myślą o ich aromaterapeutycznych właściwościach. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki takie jak: żywice, płatki kwiatów, zioła, olejki eteryczne, drewno i nasiona. Doskonale dobrane składniki wypełniają swoim aromatem powietrze, oczyszczając życiową przestrzeń i wzmacniają pozytywną energię. Szeroką gamę zapachów kadzidełek HEM znajdziesz u nas w sklepie. Dobierz zapach odpowiedni dla Twojej przestrzeni i wprowadź do niej miłość, spokój i harmonię. 

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń