Kadzidełka EROTICO długie 8 szt
search
  • Kadzidełka EROTICO długie 8 szt
  • Kadzidełka EROTICO długie 8 szt
  • Kadzidełka EROTICO długie 8 szt

Naturalne kadzidełka EROTICO (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt

3,00 zł

KADZIDEŁKA EROTICO 

EROTYCZNE HEM 8szt.

Kadzidełka Erotico mają ciepły, słodki kwiatowy zapach. Stworzone z myślą o zmysłowych i namiętnych wieczorach. Kadzidełko pomoże zwiększyć seksualną energię namiętności w czasie intymnego pożycia. Rozpala zmysły, pobudza wyobraźnię i uwalnia pragnienia. Pozwól aby woń kadzidełek Erotico wyzwoliła Twój umysł od zbędnych ograniczeń i ciesz się przyjemnością płynącą z miłosnych doznań. 

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KADZIDEŁKA EROTICO EROTYCZNE HEM

Opakowanie 8szt.

Erotic jeden z ładniejszych indyjskich zapachów - wspaniała aromatyczna, zmysłowa mieszanka olejków eterycznych, ziół i afrodyzjaków. 

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W skład kadzideł wchodzą naturalne składniki takie jak żywica, płatki, suszone zioła, kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno i części roślin. Dzięki tradycyjnej recepturze uznawane są za jedna z najlepszych na świecie, a dzięki naturalnym składnikom świetnie nadaje się do aromatyzowania i poprawiania aury pomieszczeń.

Kadzidełka marki HEM, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka HEM są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci oficjalnego loga  oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)