Naturalne kadzidełka GREEN TEA długie 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka GREEN TEA długie 8 szt
  • KADZIDŁA GREEN TEA
  • KADZIDŁA GREEN TEA
  • KADZIDŁA GREEN TEA

NATURALNE KADZIDEŁKA GREEN TEA (Incense Sticks HEM) 8 szt.

3,00 zł

KADZIDEŁKA ZIELONA HERBATA HEM

Opakowanie zawiera 8 szt

Karton 200szt (25x8)

Hand Crafted in India

Kadzidełka o zapachu liści herbacianych o aromacie lekkim i orzeźwiającym, wspomaga procesy myślenia. Niweluje nieprzyjemne zapachy wypełniając wnętrze świeżym i naturalnym aromatem. Palone wieczorową porą złagodzi stres, ukoi nerwy i wyciszy natłok myśli. W gorące dni przynosi orzeźwienie. Jesienią zaś pobudzi do działania. Tak więc warto mieć pod ręką KADZIDEŁKA GREEN TEA, szczególnie gdy nachodzi nas uczucie zmęczenia i niespokojne myśli.

Te naturalne aromaty nie tylko oczyszczają i odświeżają wnętrza domu, działają również na stan naszego umysłu i gospodarki hormonalnej.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

WYJĄTKOWA MIESZANKA ZIÓŁ

Kadzidła green tea zielona herbata to wyjątkowa mieszanka o bardzo przyjemnym zapachu - to wspaniała aromatyczna,  mieszanka olejków eterycznych i ziół. Zielona herbata znana nam jako orzeźwiający napój, ceniona również za jej prozdrowotne właściwości.

Picie zielonej herbaty przynosi ulgę w ciele, przyspiesza procesy trawienne, działa oczyszczająco nie tylko na organizm, ale również na umysł. Delikatny i świeży aromat zielonej herbaty znany jest już na całym świecie. Zamknięty w kadzidłach HEM łagodzi stres i odświeża umysł.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

Kadzidełka z naturalnych składników

Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas tworzenia nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu pojawił się ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Pojawiły się również kadzidełka płynące i kominki Backflow.

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)