NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
search
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

NATURALNE KADZIDEŁKA CANABIS (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

3,00 zł

Cannabis - konopie indyjskie - kadzidła HEM 8szt

Kadzidełka o zapachu konopi indyjskiej, ma słodki trawiasto-ziołowy zapach. Nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych. Aromat kadzidełek Cannabis działa wyciszająco i kojąco na zmysły i emocje. Pomaga osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i równowagi emocjonalnej. Rozchodzący się dym w pomieszczeniu rozluźnia napiętą atmosferę i łagodzi konflikty pomiędzy domownikami. 

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

CANNABIS - konopie indyjskie - wspaniały aromatyczny, odprężający zapach

Kadzidełka Cannabis to jeden z wielu zapachów stworzonych przez firmę HEM Corporation. W skład kadzideł wchodzi żywiczny materiał z dodatkiem olejków eterycznych, sproszkowanych części roślin, nasion i drewna. Dzięki temu kadzidełka HEM mają terapeutyczną moc uzyskaną prosto z natury. Podczas spalania uwalniają się aromatyczne zapachy i olejki eteryczne, które mają działanie oczyszczające i odświeżające nie tylko powietrze, ale również energię otoczenia. Teraz w naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór zapachów kadzidełek HEM, stworzonych z myślą o ich terapeutycznych właściwościach. Znajdź swój ulubiony zapach i ciesz się niepowtarzalnym nastrojem jaki tworzą aromatyczne kadzidła!

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W skład kadzideł wchodzą naturalne składniki takie jak żywica, płatki, suszone zioła, kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno i części roślin. Dzięki tradycyjnej recepturze uznawane są za jedna z najlepszych na świecie, a dzięki naturalnym składnikom świetnie nadaje się do aromatyzowania i poprawiania aury pomieszczeń.

Kadzidełka firmy HEM, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka HEM są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci oficjalnego loga  oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)