• Obecnie brak na stanie
Naturalne kadzidełka LILY OF THE VALLEY KONWALIA MAJOWA HEM
search
  • Naturalne kadzidełka LILY OF THE VALLEY KONWALIA MAJOWA HEM
  • NATURALNE KADZIDEŁKA LILY OF THE VALLEY KONWALIA MAJOWA HEM

Naturalne kadzidełka LILY OF THE VALLEY KONWALIA MAJOWA HEM

3,00 zł
Brutto

KADZIDEŁKA LILY OF THE VALLEY KONWALIA MAJOWA HEM

Opakowanie 8szt.

Kadzidełka Lily of the Valley, czyli zapach kwiatów konwalii majowej skropionych poranną rosą. To świeży, wiosenny aromat, który uwodzi zmysły i przywołuje wspomnienie subtelnych, małych dzwoneczków kwiatów konwalii pojawiających się wczesną wiosną w naszych ogródkach. Symbolizują szczęście, młodość połączoną z niewinnością i skromnością.

Kiedyś młode dziewczyny wierzyły, że postawiony w pokoju bukiet konwalii przyniesie im miłość i szybkie zamążpójście. Ten kuszący i wdzięczny zapach wzmacnia uczucie radości i szczęścia. Może stać się inspiracją, wzmacniając kreatywność i pomysłowość. Swoim cudownym zapachem konwalia idealnie wypełni powietrze niwelując nieprzyjemne zapachy.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KADZIDEŁKA KONWALIA MAJOWA HEM

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój i odprężać. 

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas tworzenia nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu pojawił się ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia.

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (0)