kadzidła LILIA HEM 8 szt
search
  • kadzidła LILIA HEM 8 szt
  • kadzidła LILIA HEM 8 szt
  • kadzidła LILIA HEM 8 szt
  • kadzidła LILIA HEM 8 szt
  • Naturalne kadzidełka  LILIA (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
  • KADZIDŁA LILIA

Naturalne kadzidełka LILIA (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

3,00 zł

Kadzidełka Lily HEM opakowanie 8 szt.

Kadzidełko LILY wykonane jest z mieszanki naturalnych składników z przeważającą nutą szlachetnego, kwiatowego zapachu lilii. Idealny dla miłośników aromatów i kadzideł kwiatowych.

Kadzidło wypełnia wnętrze delikatnym i subtelnym zapachem, rozprzestrzeniając harmonię i spokój. Wydobywające się podczas palenia olejki eteryczne dostarczają radość życia. Ten lekki i przyjemny zapach wycisza emocje i działa relaksująco. Kadzidełko LILY używane było w celu łagodzenia bezsenności oraz do wywołania proroczych snów.

Moc kadzidełka dodaje odwagi i ma przyciągać miłość. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

NATURALNE KADZIDEŁKA LILY PRECIOUS - LILIA (INCENSE STICS)

Szlachetny, kwiatowy zapach lilii

Kadzidełka Lily HEM - Lilia -  to szlachetny, kwiatowy zapach lilii. Subtelny i delikatny - jedyny w swoim rodzaju zapach - polecany miłośnikom aromatów i kadzideł kwiatowych.  Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła odprężają umysł. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach mocny, wyrazisty, orientalny, z charakterem. 

Lilia znana jest ze swojego urzekającego zapachu wprawiającego w stan głębokiego relaksu. Kadzidełka o zapachu lilii oczyszczają powietrze otulając pomieszczenie świeżym zapachem. 

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W skład kadzideł wchodzą naturalne składniki takie jak żywica, płatki, suszone zioła, kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno i części roślin. Dzięki tradycyjnej recepturze uznawane są za jedna z najlepszych na świecie, a dzięki naturalnym składnikom świetnie nadaje się do aromatyzowania i poprawiania aury pomieszczeń.

Kadzidełka firmy HEM, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka HEM są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci oficjalnego loga  oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)