ORION- dezodorant w kremie z olejkiem galbanum.
search
  • ORION- dezodorant w kremie z olejkiem galbanum.

ORION- dezodorant w kremie z olejkiem galbanum.

45,00 zł
Brutto 48 h

ORION- dezodorant w kremie z olejkiem galbanum. Opakowanie: słoik. Waga: 60 g

Waga: 0 g

Ilość

Dezodorant w kremie z olejkiem galbanum.

W mitologii greckiej ORION to silny olbrzym o niezwykłej urodzie. Jego wzrost pozwalał mu kroczyć po dnie oceanu. Zginął od ukąszenia skorpiona nasłanego przez boginię Artemidę, a następnie przeniesiony pomiędzy gwiazdy przez bogów. 

Orion, to nazwa dezodorantu który polecamy silnym, rosłym mężczyznom oraz walecznym kobietom. Charakterystyczny zapach olejku galbanum wykorzystywany jest w przemyśle perfumeryjnym głównie w kosmetykach dla mężczyzn, ale uwielbiany również przez kobiety.

Olejek Galbanum

Galbanum dodaje energii i z tego powodu  stosuje się go w przypadku zmęczenia. Swój zdecydowany, gorzki zapach zawdzięcza żywicy pozyskiwanej z roślin z rodziny baldaszkowatych Ferula gummosa. 

Lekko gorzką nutę galbanum złamaliśmy owocowym zapachem białego grejpfruta i cytryną. 

Skład: Soda oczyszczona, olej kokosowy BIO, alkohol cetearylowy, gliceryna BIO, witamina E, olejek z białego grejpfruta, olejek galbanum, olejek cytrynowy. 

INCI: Sodium Bicarbonate, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Limonene, Citrus Paradisi Peel Oil, Ferula Galbaniflua Resin Oil, Glycerin, Citrus Limon Peel Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citral, Linalool, Geraniol

Zapach: gorzki. 

Opakowanie: szklany słoik. Waga: 60 g

chat Komentarze (0)