Naturalne kadzidełka CZARNE OPIUM BLACK OPIUM (Incense Stics HEM) opakowanie 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka CZARNE OPIUM BLACK OPIUM (Incense Stics HEM) opakowanie 8 szt
  • Naturalne kadzidełka CZARNE OPIUM BLACK OPIUM (Incense Stics HEM) opakowanie 8 szt
  • Naturalne kadzidełka CZARNE OPIUM BLACK OPIUM (Incense Stics HEM) opakowanie 8 szt

Naturalne kadzidełka CZARNE OPIUM BLACK OPIUM (Incense Stics HEM) opakowanie 8 szt

3,00 zł

Kadzidełka tworzące aurę tajemniczości

Olejki eteryczne, które wydobywają się z kadzidełka BLACK OPIUM wzmacniają zmysły i wprowadzają w atmosferę tajemniczości. To wyrazisty i mocny zapach o głębszym zapachu niż kadzidełka OPIUM. Mieszanka naturalnych substancji zawartych w kadzidle dobrana jest tak aby odprężyć, zrelaksować a jednocześnie pobudzić. Wzmacniają energię tworząc intymną, niepowtarzalną atmosferę.

Opakowanie zawiera 8 długich patyczków bambusowych. Czas palenia jednego patyczka to około 40 minut.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pobudź zmysły z zapachami kadzidełek

Kadzidełka BLACK OPIUM działają pobudzająco na zmysły. Wypełniają wnętrze ciężkim, charakterystycznym zapachem. Idealny do stworzenia nieziemskiej atmosfery podczas relaksu, medytacji, jogi, rytuałów czy podczas romantycznego wieczoru dla dwojga. 

Tradycyjna mieszanka ziół, żywic, suszonych roślin ręcznie wyrabianych kadzideł firmy HEM wypełni naturalnym zapachem Twoją przestrzeń. Stworzona aby wpływać pobudzająco na zmysły i wzmacniać pozytywne wibracje. Uwalniając swój zapach podczas spalania wprowadzają czystą i spokojną atmosferę w Twoim otoczeniu. Znajdź swój ulubiony zapach w naszym sklepie i ciesz się naturalnym aromatem prosto z Indii. Kadzidełka występują nie tylko w formie patyczka bambusowego, ale znajdziesz u nas również kadzidełka stożkowe i kadzidełka płynące Backflow! 

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału. 

Komentarze (0)