Kremy do twarzy

Naturalne kremy do twarzy Shaushka

Natura dzieli się z nami mnóstwem skarbów. My postanowiliśmy te najcenniejsze zamknąć w szklanych pojemnikach. Tak właśnie powstają nasze naturalne kremy do twarzy. Wśród wielu wyjątkowych roślin i ziół znaleźliśmy składniki, które są najlepsze dla Twojej skóry. Dzięki unikatowym recepturom tworzone przez nas naturalne kremy do twarzy mają wiele właściwości, które Twoja cera z pewnością doceni.

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Nasze kremy tworzymy ręcznie, a każdy etap powstawania kosmetyku – od pozyskania składników do momentu, gdy trafi w Twoje ręce – odbywa się w odpowiedzialny sposób. Są one na każdym etapie produkcji wielokrotnie kontrolowane i zgodnie z europejskim prawem – nie testujemy ich na zwierzętach.

Nasz naturalny krem do twarzy będzie więc trafnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią produkty ekologiczne i przyjazne środowisku. Tworzone przez nas naturalne kremy kierujemy do każdego, kto szuka kosmetyków wysokiej jakości, wykonanych wyłącznie z surowców roślinnych.

Jakie naturalne kremy znajdziesz w naszym sklepie?

Tworząc nasze kremy, staramy się znaleźć idealne formuły dla różnych typów skóry. Każda cera jest inna, a co za tym idzie – każda ma odmienne potrzeby. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby, tworzymy przede wszystkim kremy naturalne do codziennej pielęgnacji twarzy. Komponując nasze receptury, korzystamy z doświadczenia wielu pokoleń. Dzięki wiedzy naszych babć i mam wiemy, które zioła i owoce najlepiej działają na skórę.

Bogactwo polskich łąk i lasów łączymy z egzotycznymi składnikami sprowadzanymi z odległych stron świata. W ten sposób produkujemy jedyne w swoim rodzaju naturalne kremy do twarzy, które sprawdzą się niezależnie od pory roku – będą świetnym towarzyszem pielęgnacji latem oraz zimą.

Co więcej, nasze kosmetyki naturalne kierujemy do osób w każdym wieku – wierzymy, że produkty pochodzące z natury są najlepszym rozwiązaniem dla każdego. Tworzymy produkty, które będą dostosowane do konkretnych wymagań, pojawiających się na każdym etapie życia.

Co dają Ci nasze naturalne kremy do twarzy?

Naturalne składniki są zawsze najlepsze. Wiemy to dzięki wielopokoleniowej tradycji, a także własnemu doświadczeniu. Naturalne kremy Shaushka powstają zatem bez użycia szkodliwych składników chemicznych. Ich składy są proste, zgodnie z zasadą „więcej nie zawsze znaczy lepiej”.

Każdy nasz naturalny krem do twarzy produkowany jest ręcznie, małymi partiami a składniki są precyzyjnie dobierane i selekcjonowane pod kątem jakościowym. Kosmetyki zawierają wyłącznie ekologiczne konserwanty oraz wiele surowców posiadających certyfikat BIO. Ponadto, tworzone przez nas naturalne kosmetyki zdobyły nagrodę w plebiscycie organizowanym przez Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekotyki w kategorii Debiut roku 2020 oraz uzyskały oznaczenie Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Nasze kosmetyki staramy się produkować w jak najbardziej ekologiczny sposób. Aby nie szkodzić naszej planecie, kremy konfekcjonowane są wyłącznie w szklanych pojemnikach. Ponadto, co niezwykle istotne, oferowane przez nas kremy naturalne są w 100% wegańskie.

Co jeszcze możemy powiedzieć o naszych kremach? Z pewnością to, że cudownie pachną. Wybierając najlepsze składniki naturalne, tworzymy również unikatowe kompozycje zapachowe. Dzięki temu codzienna pielęgnacja może również stać się chwilą relaksu.

Dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj wypróbuj naturalny krem do twarzy Shaushka.

Shaushka – kim jesteśmy?

Kim jesteśmy? Przede wszystkim miłośnikami przyrody. Staramy się doceniać wszystko to, co daje nam natura i żyć z nią w zgodzie. Uprawiamy owoce i warzywa, kochamy zwierzęta. Żyjemy według idei zero waste i chcemy przekazywać swoje wartości również Tobie.

Jak Tworzymy nasze kosmetyki naturalne? Łączymy to, co dają nam polskie łąki i lasy z dobrodziejstwami egzotycznej przyrody. Dość nietypowe połączenie, ale takie właśnie są nasze produkty. Chcemy podarować Ci coś niezwykłego i mamy nadzieję, że nam się to uda.

Dlaczego Shaushka? Ta wyjątkowa nazwa pochodzi od imienia starożytnej bogini piękna, miłości oraz wojny. Przed kilkoma tysiącami lat Shaushka była czczona głównie na bliskim wschodzie, jednak również nam jej duch towarzyszy od dawna.

Utożsamiane z tą boginią wartości, takie jak miłość, waleczność, piękno oraz odwaga są nam bardzo bliskie. Dlatego postanowiliśmy nazwać naszą markę imieniem tej niezwykłej, choć mitycznej postaci. Wierzymy, że życie w zgodzie z naturą wymaga miłości do wszystkiego, co z nią związane oraz umiejętności docenienia jej piękna. Wiemy również, że dbałość o środowisko oraz życie według koncepcji zero waste w dzisiejszych czasach to jedno z najważniejszych zadań człowieka. Dlatego właśnie chcemy tworzyć nasze naturalne kosmetyki pod skrzydłami bogini Shaushki.

Co chcemy Ci przekazać? Nie chodzi tutaj tylko o krem do twarzy, naturalny szampon czy jakikolwiek inny kosmetyk. Chcemy zaoferować Ci najwyższej jakości produkty, ale oprócz tego pragniemy zainspirować Cię do zmiany w swoim życiu. Mamy nadzieję, że wartości, jakich uczy nas Shaushka przekonają do życia zgodnie z naturą również Ciebie.

Wszystkie kremy produkowane są ręcznie, małymi partiami a ich składniki są precyzyjnie dobierane i selekcjonowane pod kontem jakościowym. Przechowywane w temperaturze pokojowej, długo zachowują swoje właściwości. Wychwytujemy z natury to co najcenniejsze, dopieszczamy i zamykamy w szklanych słoiczkach oferując je pod postacią pachnących mazideł, które celem zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom, wędrują do laboratorium, gdzie są badane. Ponieważ proces ten jest długi i wymaga sporego zaangażowania z naszej strony, być może nie wszyscy znajda swój wymarzony produkt w aktualnej ofercie. Obiecujemy jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby z czasem było ich więcej co da nam szansę na to, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Przeczytaj na Blogu