Naturalne pasty do zębów bez fluoru

Czy już poznałeś nasze naturalne pasty do mycia zębów bez fluoru?

Higiena jamy ustnej to podstawowy element porannej rutyny. Większość z nas myjąc zęby, korzysta z tradycyjnych past w tubce. My postanowiliśmy jednak nieco zrewolucjonizować mycie zębów.

Nasze naturalne pasty tworzone są na bazie roślinnych składników oraz glinek. Bardzo dobrze się pienią i radzą sobie z utrzymaniem czystości jamy ustnej. Ponadto, dzięki szklanemu opakowaniu, są przyjazne dla środowiska.

czytaj więcej »

Aktywne filtry

Naturalne pasty do mycia zębów w słoiku - bez fluoru | Shaushka

Nasze naturalne pasty do mycia zębów mogą używać osoby od 3 roku życia. Jest to zatem świetny sposób na zmianę codziennych nawyków dla całej Twojej rodziny. Naukę dbałości o zdrowie i przyszłość naszej planety warto zaczynać od małych kroczków, a pierwszym z nich może być naturalna pasta do zębów w słoiku.

W naszym sklepie znajdziesz naturalne pasty w różnych smakach oraz dwóch wariantach objętości – 60 ml oraz 120 ml. Mniejszy pojemnik idealnie sprawdzi się w podróży, natomiast większy wariant będzie odpowiedni do codziennego użytku dla całej rodziny. Nasze pasty do zębów nie zawierają fluoru, są naturalne a dodatkowo w szklanym opakowaniu bez plastiku. 

Jakie naturalne pasty do zębów bez fluoru znajdziesz w naszym sklepie?

Nasze naturalne pasty staramy się tworzyć z myślą o Twoim zdrowiu i naszej planecie, dlatego każda pasta do zębów Shaushka zawiera wysokiej jakości naturalne składniki. Warto podkreślić, że ksylitol zawarty w składzie, nie tylko nadaje paście do mycia zębów słodki smak, ale jednocześnie chroni zęby przed próchnicą. Dlatego brzozowy ksylitol w naturalnej paście zastąpił fluor. Podobnie działanie mają olejki eteryczne. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, stworzyliśmy różne smaki i zapachy past. W naszej ofercie znajdziesz klasyczną miętową pastę oraz smaki korzenne, ziołowe czy owocowe. Dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie

Każda naturalna pasta do zębów powstaje z wyjątkowych składników o różnym działaniu. Możesz wybierać wśród past o właściwościach antyseptycznych, przeciwwirusowych, czy kojących. Przetestuj różne naturalne pasty do zębów i wybierz swoją ulubioną!

Nie tylko świeży oddech, czyli zalety naturalnych past bez fluoru

Podstawowym kosmetykiem do pielęgnacji jamy ustnej jest pasta do zębów. Naturalna alternatywa dla tradycyjnej higieny jamy ustnej ze sklepu Shaushka zmieni Twoje nawyki na lepsze. Najważniejszym zadaniem każdej pasty jest dbałość o czystość zębów. Nasze pasty dadzą Ci jednak znacznie więcej niż tylko świeży oddech.

Nasza naturalna pasta do zębów bez fluoru to doskonały środek do codziennej pielęgnacji Twoich zębów. Powstaje z połączenia naturalnych glinek i antybakteryjnych olejków, dzięki czemu łagodnie czyści zęby. Pasty Shaushka zawierają naturalne składniki doskonale radzące sobie z próchnicą, przez co są równie skuteczne, jak ich zamienniki w plastikowych tubkach. 

Tworząc nasze pasty do mycia zębów, nie zapomnieliśmy o tym, jak zwiększająca się ilość plastikowych tubek zanieczyszcza nasze środowisko naturalne. Życie w duchu zero waste jest dla nas bardzo ważne, dlatego każda nasza naturalna pasta do zębów pakowana jest do szklanego słoika. Jest to rozwiązanie najbardziej przyjazne środowisku, dające możliwość recyklingu lub ponownego wykorzystania opakowania w domu. Mamy nadzieję, że nasze naturalne pasty do zębów w słoiku przypadną Ci do gustu i sprawią, że na Twojej twarzy zawsze będzie gościć piękny uśmiech.

Codzienna higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, nie wyobrażamy sobie dnia bez umycia zębów, prowadzenia rozmów biznesowych czy spotkań w gronie znajomych z nieświeżym oddechem i resztkami jedzenia pomiędzy zębami. Mycie zębów jest jak rytuał, który wykonujemy przynajmniej dwa razy dziennie. Czy liczyliście kiedyś, ile plastikowych tubek po paście wyrzuciliście przez całe życie do kosza? Albo ile tubek po paście trafia każdego dnia na wysypisko? Pasta do zębów zero waste to mały krok w kierunku ekologicznego świata!

Proponujemy nowe, bardziej ekologiczne rozwiązanie, przyjazne dla zdrowia i ochrony całej planety. Nasze pasty do mycia zębów wykonane są ręcznie, bez użycia skomplikowanych maszyn zużywających duże ilości energii, zapakowane w duchu idei zero waste do szklanych słoiczków, które można ponownie wykorzystać. Może słoiczek nie jest tak poręczny, jak plastikowa tubka, ale zmieniając nasze codzienne przyzwyczajenia i nawyki ograniczamy ilość produkowanych śmieci i przyczyniamy się do zmniejszenia zanieczyszczenia naszej Ziemi. 

Shaushka – kilka słów o nas

Jesteśmy miłośnikami przyrody i zdrowego stylu życia. Matka Natura ciągle uczy nas czegoś nowego i nieustannie nas zachwyca. Chcemy żyć z nią w całkowitej zgodzie. Korzystamy z tego, co nam daje, jednocześnie starając się jak najlepiej ją chronić. Uprawiamy owoce, warzywa i zioła, z których wytwarzamy potrzebne nam produkty. Wszystkimi dobrodziejstwami, jakie daje nam natura, chcemy podzielić się również z Tobą.

Produkcja naturalnych kosmetyków to nasza pasja. Staramy się łączyć tradycję przekazaną nam przez babcie i mamy ze zdobytą przez nas wiedzą. W ten sposób powstają jedyne w swoim rodzaju produkty, które są mieszanką bogactwa polskiej przyrody z najcenniejszymi skarbami egzotycznej roślinności. Tworzymy m.in. kosmetyki ajurwedyjskie, które mają wiele wyjątkowych właściwości.

Nazwa naszej firmy również jest nietypowa – pochodzi od imienia starożytnej bogini Shaushki. Czczono ją na bliskim wschodzie jako patronkę miłości, piękna oraz wojny. Jej duch jest bardzo bliski również nam. Utożsamiane z nią wartości przyświecają nam na każdym kroku – również przy tworzeniu naszych kosmetyków.

Życie w zgodzie z naturą jest dla nas bardzo ważne i chcielibyśmy zainspirować do tego również Ciebie. Shaushka to coś więcej niż wegański krem do twarzy czy pasta do zębów. Naturalna pielęgnacja to pierwszy krok do zmiany codziennych nawyków i walki o zdrowie oraz dobro planety. Uważamy, że powinniśmy kochać naturę, podziwiać jej piękno i zawsze mieć odwagę, aby ją chronić. Takie wartości przekazuje nam Shaushka, a my chcemy przekazać je Tobie.

Tak, nasze naturalne pasty do mycia zębów pienią się równie dobrze jak te tradycyjne w tubce. Dzięki łagodnemu glukozydowi decylowemu, który trafia w niewielkiej ilości do pasty, możemy uzyskać zaskakująco dużo piany.

Nasze naturalne pasty do mycia zębów są bardzo wydajne. Wystarczy odrobina, aby dokładnie wyszczotkować zęby. 

Trzeba przyznać, że nasze naturalne pasty do mycia zębów są bardzo wydajne. Wystarczy nałożyć niewielką ilość pasty, by dokładnie wyszczotkować zęby. Nasze pasty  możesz  nabyć w 2 różnych rozmiarach 60ml i 120ml. Z informacji jakie otrzymaliśmy od klientów, słoiczek małej pasty przy codziennym myciu zębów rano i wieczorem wystarcza na minimum 3msc a dużej na 6msc. Zdarzało się, że klient zużywał słoiczek 120ml przez okres ok 7msc a 4 osobowa rodzina (rodzice plus dzieci) przez 4msc. 

Przeczytaj na Blogu