Perfumy NAG CHAMPA
search
  • Perfumy NAG CHAMPA

Naturalne perfumy w olejku Nag Champa 5ml Song of India

19,00 zł
Brutto 48 h

Naturalne perfumy w olejku Nag Champa 5ml Song of India

Waga: 0 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Olejek Nag Champa to aromatyczna mieszanka kwiatów frangipani (champa) z kwiatów Lei, drzewa sandałowego, żywicy Ailanthus Triphysa, stosowanej w Indiach podczas obrzędów i rytuałów  i innych naturalnych składników objętych tajemnicą. 

Zastosowanie:

Olejek Nag Champa to perfumy zarówno do ciała, domu, samochodu jak i perfumowania pościeli. Zapach jest bardzo trwały i skoncentrowany. Jeżeli czujesz, że aromat jest zbyt intensywny nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go rozcieńczyć. Wystarczy wtedy na bardzo długo. 

Sposób użycia: nanieś niewielką ilość ''roll on'' na pulsacyjne miejsca głównie nadgarstki, w zgięciu łokci oraz za uszami. 

Olejek nie zawiera alkoholu, dlatego nie wysuszy skóry. 

Song of India to indyjska marka która od prawie 100 lat tworzy naturalne olejki zapachowe, komponując je z wykorzystaniem ekstraktów kwiatowych, korzeni, żywic oraz liści. 

Olejki zapachowe są macerowane nawet wiele lat, a im starsze tym nabierają większej subtelności i oryginalności. Okres przechowywania perfum to nawet 10lat a im ciemniejsza jego barwa tym zapach wydaje się być ciekawszy i bardziej wyrazisty.

Zobacz także

chat Komentarze (0)