PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO
search
  • PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO
  • PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO
  • PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO
  • PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO

NATURALNE KADZIDŁO PALO SANTO ŚWIĘTE DRZEWO

29,00 zł

Drewienka Palo Santo  50G

Drewienka Palo Santo znane na całym świece ze swych niezwykłych właściwości oczyszczających przestrzeń z negatywnej energii. 

Palo santo ma niezwykły, kadzidlany, żywiczny zapach, który wycisza, uspokaja, pozwala zebrać myśli i zrzucić wszelkie napięcia a dodatkowo odstrasza latem komary. 

Jest proste w użyciu, wystarczy podpalić i odczekać chwilę aż zacznie się żarzyć a następnie zdmuchnąć. Dym z żarzącego się drewienka pozwoli na okadzenie całej przestrzeni. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

OCZYSZCZENIE Z NEGATYWNEJ ENERGII

Jak używać drewienek palo santo?

Zapal kawałek drewna palo santo odczekaj kilka sekund a następnie zdmuchnij. Wydobywający się dym z żarzącego się lekko drewienka oczyści Twoje zmysły i pozwoli się mocno odprężyć i zrelaksować. Trzymając w ręce kawałek dymiącego się drewna oczyść cała przestrzeń w której się znajdujesz. Oczyść również ludzi przebywających z Tobą w pomieszczeniu. 

Jeżeli prowadzisz zajęcia jagii, medytację lub inną formę relaksacyjnych zajęć poproś wszystkich uczestników alby położyli się i zamknęli oczy. Przespaceruj się między nimi i postaraj się każdego musnąć delikatnie oczyszczającym dymem palo santo

Kadzidła palo santo możesz użyć również do oczyszczania przed masażem. Okadzić możesz cały pokój ale również oczekującego na masaż klienta. Niektórzy klienci przychodzą bardzo zestresowani, nie mogą pozbyć się myśli o pracy, rodzinie, problemach. Czasem stresują się, bo to ich pierwszy masaż i nie wiedzą jak to będzie, Zapach palo sano pomoże im się zrelaksować i rozluźnić. Odpłyną negatywne myśli a ich ciało przygotuje się do zabiegu. 

Komentarze (2)
Oceń