Kadzidełka z dymem opadającym - Palo Santo
search
  • Kadzidełka z dymem opadającym - Palo Santo

Kadzidełka Palo Santo GOLOKA z dymem opadającym

19,00 zł

Kadzidełka płynące Palo Santo GOLOKA

Kadzidełka backflow o zapachu świętego drzewa Palo Santo, stosowane razem ze specjalnymi kominkami backflow, tworzą imponujące wizualne efekty przepływu dymu. Kłęby jasnego, białego dymu przypominają wodospad. Kadzidełka są puste w środku, co powoduje że dym opada zamiast się unosić. Dzięki temu kadzidełka backflow to sposób nie tylko na piękny i świeży zapach w Twoim domu, to także urokliwa ozdoba wnętrza!

Kadzidełka Palo Santo mają przyjemny, drzewny zapach z nutą sosny, mięty i cytryny. To kojący i przyjemny aromat używany do oczyszczania domu z negatywnej energii. Jest wykorzystywany w czasie rytuałów, obrzędów czy medytacji wzmacniając ich intencję.

Opakowanie: 24 stożki backflow

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka backflow Palo Santo

Palo Santo to magiczne, święte i wyjątkowe drzewo. Rośnie na terenach Ameryki Południowej i w języku hiszpańskim dosłownie oznacza “Święte Drewno”.  Palenie Palo Santo sięga dalekich czasów i było używane przez Inków w czasie rytuałów duchowych oraz w tradycyjnej medycynie ludowej. Tym pachnącym drewienkom przypisuje się wysoce energetyczne, oczyszczające i lecznicze właściwości. Kadzidełka z dymem opadającym Palo Santo swoim aromatem podnoszą wibracje w pomieszczeniach. Właściwości kadzidełek Palo Santo wykorzystywane są do okadzania wnętrz przed rytuałami i medytacjami, podczas których wzmacnia połączenie ze Źródłem wszelkiego stworzenia. Pomagają osiągnąć również równowagę emocjonalną i duchową. 

Dymny wodospad

Kadzidełka płynące backflow pomogą się zrelaksować, wyciszyć umysł i osiągnąć wewnętrzny spokój. Skutecznie odciągną Twoją uwagę od codzienności. Wypływający z wnętrza kadzideł dym, przypomina jasny, kłębiący się wodospad. Podczas spalania uwalniają się aromatyczne zapachy i olejki eteryczne, które mają działanie oczyszczające i odświeżające powietrze. Pozytywnie wpływają również na energię otoczenia. Z całą pewnością widok mglistego wodospadu ten zachwyci Twoją rodzinę i znajomych. Kadzidła z opadającym dymem to idealny prezent na każdą okazję. Swoją moc zawdzięczają naturalnym składnikom takim jak żywice, olejki eteryczne, zioła, sproszkowane rośliny, nasiona i drewno.

Jak używać kadzidełek płynących:

Postaw kadzidło na szczycie kominka, gdzie znajduje się specjalnie przygotowana wypustka do przepływu wstecznego. Stożek należy ustawić pionowo i zapalić jego wierzchołek. Pozwól mu płonąć przez kilka chwil, aż rozpali się równomiernie. Zdmuchnij i postaw kominek w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. 

Czas spalania stożka wynosi około 20minut.

Komentarze (0)