Eteryczny olejek z krwistej pomarańczy Shaushka
search
  • Eteryczny olejek z krwistej pomarańczy Shaushka

Eteryczny olejek z pomarańczy (krwista pomarańcza) 10ml

30,00 zł
Brutto 48 h

Olejek eteryczny z krwistej pomarańczy, zwanej również pomarańczą czerwoną, jest pozyskiwany ze skórki owoców tego drzewa w procesie destylacji. Posiada soczysty aromat charakterystyczny dla tego owocu, nieco bardziej orzeźwiający, niż olejek ze słodkiej pomarańczy. 

Olejek z krwistej pomarańczy jest często używany w aromaterapii ze względu na swoje relaksujące i energetyzujące właściwości.  Może pomóc w poprawie nastroju, redukcji stresu i łagodzeniu napięcia. 

Dodanie kilku kropli olejku do dyfuzora przed snem, może pomóc w stworzeniu relaksującej atmosfery, sprzyjającej lepszemu odpoczynkowi. 

Olejek z krwistej pomarańczy może wspomagać krążenie krwi, a także pomagać w redukcji uczucia zimna. 

Dodany do kremów, balsamów nadaje skórze świeżego i owocowego zapachu.   

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Olejek z pomarańczy może mieć działanie łagodzące i odżywcze dla skóry. Kilka kropel olejku eterycznego z krwistej pomarańczy dodanych do ciepłej kąpieli, stworzy relaksujący klimat, który stanie się codziennym rytuałem.  Przy okazji pomaga w łagodzeniu napięcia mięśniowego.

Rozcieńczony olejek eteryczny może być używany do oczyszczania pomieszczeń poprzez dodanie go do specjalnych dyfuzorów, sprayów, odświeżaczy czy kominków do aromaterapii. 

 

Olejek z krwistej pomarańczy dobrze komponuje się z innymi olejkami eterycznymi, takimi jak: cynamon, goździk, grejpfrut, palmarosa, paczula czy ylang ylang. Można tworzyć własne mieszanki zapachowe i dodawać je do kąpieli lub tworzyć własne perfumy i kosmetyki.

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń