Słodka pomarańcza Shaushka
search
  • Olejek Pomarańczowy ze Słodkiej Pomarańczy | 100% olejek eteryczny
  • Olejek eteryczny słodka pomarańcza Shaushka
  • Słodka pomarańcza Shaushka

Eteryczny olejek z pomarańczy (słodka pomarańcza) 10ml

30,00 zł
Brutto 48 h

Olejek eteryczny słodka pomarańcza

Soczysty, aromatyczny zapach słodkiej pomarańczy zamknięty w małej buteleczce. Olejek eteryczny pozyskiwany ze skórki dojrzałych owoców. 

Olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy, a dokładniej wyciśnięta esencja ze skórki słodkiej pomarańczy, jest zapachem uwielbianym niemal przez każdego.

Jego pyszny zapach to synonim witalności, natychmiast poprawiający samopoczucie. Olejek ze skórki pomarańczy może być stosowana zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Olejek eteryczny z pomarańczy doskonale sprawdzi się w olejkach do masażu, aromaterapii, w kąpieli z dodatkiem soli lub do perfumowania pościeli oraz całego mieszkania.  

Masaż olejem z dodatkiem olejku eterycznego ze skórki pomarańczy, może być stosowany na zaparcia i problemy z trawieniem u dzieci.  

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy ma wiele właściwości poprawiających nastrój,  może działać jak antydepresant. Używaj go bez wahania w przypadku apatii, depresji lub przygnębienia. Może kojarzyć się z innymi bardzo pięknymi olejkami eterycznymi, takimi jak melisa lub werbena cytrynowa.

Mieszanka antystres

Umieść w dyfuzorze 3 krople każdego z tych olejków eterycznych: olejek eteryczny bergamotki, słodką pomarańczę i olejek eteryczny ylang ylang.

Dyfuzować od 10 do 20 minut 1 do 3 razy dziennie.

(Jeżeli zapach Ylang Ylang jest dla Was za mocny zmniejsz liczbę kropli Ylang Ylang lub zastąp go olejkiem eterycznym ze słodkiej pomarańczy lub olejkiem eterycznym z Lawendy).

Podobnej mieszanki możesz użyć do stworzenia odprężającego olejku do masażu lub perfum w olejku. 

Zobacz także

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (2)
Oceń