BHARATH DARSHAN
search
  • BHARATH DARSHAN
  • BHARATH DARSHAN

KADZIDŁA BHARATH DARSHAN

3,00 zł
Brutto 48 h

100% oryginalne Kadzidełka Darshan.

Opakowanie zawiera 8 ręcznie zwijanych patyczków. 

Waga: 15 g

Ilość

KRÓL WŚRÓD AROMATÓW

DARSHAN to piękna, egzotyczna mieszanka nazywana  nierzadko królem wśród aromatów. Kadzidła zapachowe tej oryginalnej kompozycji łączą w sobie ziemiste, leśne nuty paproci i mchu ze świeżością bergamoty oraz kwiatowym wyciągiem z drzewa różanego. Cytrusowy aromat kadzidełka zapachowego Darshan działa odświeżająco i wprowadza w radosny nastrój. Paprociowe i drzewne nuty zapachowe dodają nam wiary w siebie, budzą zaufanie we własne możliwości. Kadzidło działa stymulująco i tonizująco, co sprawia, że Darshan jest bardzo uniwersalnym aromatem. Usuwa zmęczenie i stres oraz zmniejsza ociężałość umysłową. Ten piękny zapach kadzidła ma swoich zwolenników i wielbicieli na wszystkich kontynentach.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka Darshan są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka Darshan są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga Darshan oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)