• Nowy
Naturalne kadzidełka białe piżmo
search
  • Naturalne kadzidełka WHITE MUSK  (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt
  • Naturalne kadzidełka białe piżmo

Naturalne kadzidełka WHITE MUSK opakowanie 20 szt

6,90 zł
Brutto 48 h

Naturalne kadzidła White Musk 20szt. w opakowaniu

Karton 120szt (6x20szt)

Ręcznie robione w Indiach

Czas palenia: ok. 40min

Kadzidełka White Musk wydzielają słodki zapach drewna z lekkim kwiatowym akcentem. Aromat białego piżma pomaga oczyścić umysł ze zmartwień i niepokoju, oraz pomaga przywrócić równowagę energetyczną. Kadzidełka z białego piżma cieszą się opinią uwodzicielskiego i atrakcyjnego zapachu. Uspokajają umysł i pobudzają zmysły. 

Waga: 0 g

Wybierz Ilość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zapach Białego Piżma

Rozchodzący się pachnący dym z kadzidełka White Musk odświeża powietrze, tworzy idealną atmosferę do celów terapeutycznych i medytacji. Uwalnia otoczenie od negatywnych emocji jednocześnie podnosząc wibracje i wprowadzając sakralną aurę. 

Kadzidło z  piżmem firmy HEM znanej na całym świecie z tradycyjnego wyrobu kadzideł. Najbardziej znane kadzidła linii Precious skomponowane są z różnych kwiatów, drewna egzotycznego oraz tradycyjnych zapachów żywicy. Zapach piżma ma właściwości relaksujące, aromatyczne, dodaje energii ciału i duszy, doskonale sprawdza się jako afrodyzjak.

Piżmo już w starożytności uważano za silny afrodyzjak. Jego zapach szczególnie ceniony był na dworach królewskich i świątyniach. W Indiach piżmo wykorzystywane było jako środek przeciwbólowy i uspokajający. Bardzo często używano go aby wywołać pożądanie lub jako środek pobudzający. W niektórych krajach Arabskich było dodatkiem do wapna do tynkowania ścian. Wtedy w domu unosił się zapach przypominający skórzaną woń. 

Pierwotnie piżmo pozyskiwane było z gruczołów okołoodbytniczych jelenia piżmowego, skunksa, piżmowca, kaczki piżmowej i woła piżmowego. Z uwagi na długi proces produkcji oraz małą dostępność, niejednokrotnie ceny naturalnego piżma przewyższały cenę złota.  Nie dziwi więc fakt, że aktualnie piżmowiec jest objęty ochroną z uwagi na ogromny spadek populacji tego zwierzęcia. Ponieważ popularność piżma nie spada a wręcz przeciwnie ciągle rośnie, naukowcy zaczęli poszukiwania innego źródła zapachu piżma. Tak więc podobny zapach został odkryty w takich roślinach jak: kropik piżmowy, piżmian właściwy oraz korzeń arcydzięgla.

Dlatego kadzidełka WHITE MUSK idealnie sprawdzą się w sytuacji kiedy chcemy stworzyć zmysłową atmosferę. 

chat Komentarze (0)