Naturalne kadzidełka KAMASUTRA s8 szt.
search
  • Naturalne kadzidełka KAMASUTRA s8 szt.

NATURALNE KADZIDEŁKA KAMASUTRA (Incense sticks HIT) opakowanie 8 szt.

3,00 zł
Brutto 48 h

W poszukiwaniu inspiracji

Opakowanie zawiera 8 długich patyczków. Czas spalania wynosi około 40 minut.

Karton zbiorczy 200szt (25x8) 

Kadzidełka KAMASUTRA to świeży, ciepły i słodki zapach, który stworzy zmysłową i intymną atmosferę. Kamasutra to traktat indyjski w sanskrycie na temat seksualności, a właściwie ukazuje filozoficzne podejście do sztuki kochania. Kadzidełka Kamasutra zaprojektowane są z myślą o wzmocnieniu przeżyć seksualnych, pobudzeniu wyobraźni i pożądania. Doskonale sprawdzi się do podgrzania nastroju wieczorów spędzonych tylko we dwoje. Sprzyjają poszukiwaniu inspiracji i urozmaicenia w życiu seksualnym.

Waga: 0 g

Wybierz Ilość
Ilość

Niepowtarzalny aromat kadzideł

Aromat kadzidełka Kamasutra zwiększa przyjemność i wydajność seksualną. Pomaga osiągnąć radość, satysfakcję, harmonię w erotycznej sferze życia. Korzystając ze sztuki łączenia aromatów można stworzyć zmysłowy nastrój, który jak wiadomo ma ogromny wpływ na intymne pożycie. Rozpal kadzidełko Kamasutra i korzystaj z nieograniczonej przyjemności płynącej z miłosnych podbojów. 

Kadzidełka indyjskie firmy HEM

Mieszanka zapachów płynąca z kadzidełka Kamasutra to jedno z wielu połączeń jakie stworzyła firma HEM Corporation, które podczas spalania uwalniają terapeutyczne aromaty. Kompozycje kadzidełek tworzone są ze składników prosto z natury, to dzięki temu mają swoją magiczną moc. Obecne w nich olejki eteryczne, żywice i sproszkowane składniki roślinne oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, działają na zmysły, umysł i ducha. Podnoszą energię w najbliższym otoczeniu. W naszym sklepie dostępne są różnorodne zapachy, dzięki temu każdy znajdzie coś dla swoich potrzeb.

chat Komentarze (0)