Naturalne kadzidełka JASMINE zapach jaśminu l kadzidła HEM 20 patyczków
search
  • Naturalne kadzidełka JASMINE zapach jaśminu l kadzidła HEM 20 patyczków
  • Naturalne kadzidełka JASMINE zapach jaśminu l kadzidła HEM 20 patyczków
  • Naturalne kadzidełka JASMINE zapach jaśminu l kadzidła HEM 20 patyczków

Naturalne kadzidełka JASMINE PRECIOUS (Incense Sticks HEM) sześciokątne 20 sz

6,90 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka Jaśminowe - 20 patyczków

Hand Crafted in India

A HEM PRODUCT

Aromat jaśminowy działa uspokajająco, rozluźniająco, pomaga złagodzić napięcie mięśniowe. Jest też środkiem antyseptycznym. W ludowych wierzeniach kadzidełka jaśminowe miały być pomocne w przywoływaniu proroczych snów. 

Bogaty kwiatowy zapach kadzidełek JASMINE zabiorą Was w orientalną i egzotyczną podróż. Dzięki temu poprawiają samopoczucie i pomagają się zrelaksować. 

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

NATURALNE KADZIDEŁKA JASMINE PRECIOUS (INCENSE STICKS HEM)

Słodki, orientalny i romantyczny zapach kadzidełek JASMINE silnie oddziałuje na zmysły. Jaśmin to roślina kwiatowa uznana za afrodyzjak. W języku arabskim oznacza “dar od Boga”. Wykorzystywana na szeroką skalę w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym. Powszechnie stosowany w aromaterapii. Kadzidełka JASMINE zawierają naturalne olejki i ekstrakty ziołowe. Intensywny jaśminowy zapach wzbudza pozytywne uczucia i pewność siebie. Pomaga walczyć ze stanami depresyjnymi, bólami głowy i migreną. W przekazach ajurwedyjskich kadzidełko jaśminowe pobudza płodność u kobiet i zwiększa libido. Przez to często było wykorzystywane w miłosnych rytuałach.

Naturalne kadzidełka HEM

Kadzidełka firmy HEM produkowane są według tradycyjnej receptury wyłącznie z naturalnych składników. Rolowane i pakowane ręcznie. Idealnie sprawdzają się podczas medytacji, ćwiczeń relaksacyjnych, jogi czy codziennym odpoczynku. Wypełniają pomieszczenia świeżym i naturalnym zapachem. W naszym sklepie znajdziecie całą gamę zapachów. Kadzidełka są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne są również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Z pewnością znajdziesz odpowiedni zapach i formę dla siebie! :)

Komentarze (1)
Oceń