NATURALNE KADZIDEŁKA BHARATH DARSHAN opakowanie 8 szt
search
  • NATURALNE KADZIDEŁKA BHARATH DARSHAN opakowanie 8 szt
  • NATURALNE KADZIDEŁKA BHARATH DARSHAN opakowanie 8 szt
  • NATURALNE KADZIDEŁKA BHARATH DARSHAN opakowanie 8 szt

NATURALNE KADZIDEŁKA BHARATH DARSHAN opakowanie 8 szt

3,00 zł

100% oryginalne Kadzidełka Darshan.

Opakowanie zawiera 8 ręcznie zwijanych patyczków. 

Kadzidełka Bharath Darshan to połączenie słodkiego zapachu z drzewno-piżmowym aromatem. Napełni Twój dom zapachem prosto ze świątyń indyjskich, wprowadzając metafizyczną atmosferę. Subtelny zapach darszanu z cytrusową nutą skutecznie odświeżą powietrze, pochłaniając nieprzyjemne zapachy.

Darszan na Dalekim Wschodzie zyskał miano króla aromatów i wykorzystywany jest do wprowadzenia atmosfery świętości podczas różnych rytuałów i obrzędów, pogłębiając stan medytacji i błogiego relaksu. Kadzidła BHARATH DARSHAN pomagają w koncentracji i uwalnianiu emocji i uczuć, szczególnie takich jak gniew, ignorancja i chciwość.  

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

DARSHAN TO JEDEN Z MISTYCZNYCH ZAPACHÓW

Kompozycja zapachowa Bharath Darshan łączy w sobie leśne nuty paproci i mchu, świeżość bergamoty oraz wyciąg z drzewa różanego. Aromat darszan wprowadza w cudowny nastrój, niwelując skumulowane negatywne emocje. Dodaje wiary w siebie i w swoje możliwości, działa stymulująco i tonizująco. 

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W skład kadzideł wchodzą naturalne składniki takie jak żywica, płatki, suszone zioła, kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno i części roślin. Dzięki tradycyjnej recepturze uznawane są za jedna z najlepszych na świecie, a dzięki naturalnym składnikom świetnie nadaje się do aromatyzowania i poprawiania aury pomieszczeń.

Kadzidełka są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. W ofercie dostępne również kadzidełka płynące, drewienka palo santo czy biała szałwia. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.  

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka Darshan są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga Darshan oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)