Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt

Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt

3,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8SZT

Pikantny i ziołowy zapach kadzidełka szałwii przywraca energię życiową łagodzi stres i napięcia. Pomaga oczyścić przestrzeń, umysł i ciało z negatywnej energii. Arabscy uczeni mówili, że szałwia ma moc przedłużania życia. Jej świeży i lekko gorzki aromat łagodzi lęki, depresję, napięcia przedmiesiączkowe oraz ból wszelkiego rodzaju. Kadzidełka Sage oczyszczają atmosferę z napięć i negatywnych emocji. Szałwia uspokoi kłótnie i konfrontacje pomiędzy domownikami. Niweluje uczucie senności, stagnacji i poprawia koncentracje.

Idealna dla osób próbujących obudzić swoją intuicję i tworzyć wspaniałe, pełne sukcesów życie. Paląc kadzidełko z szałwią możesz celebrować z wdzięcznością i radością każdy osiągnięty cel. 

Waga: 15 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SZAŁWIA SAGE HEM 8SZT

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój, samopoczucie i oczyszczenie ze złej energii. Zapach mocny, wyrazisty z charakterem. Działa pobudzająco.

Kadzidełka z naturalnych składników

Kadzidełka HEM są ręcznie rolowane z naturalnych składników roślinnych, żywic, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas komponowania nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu jest ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)