• Obecnie brak na stanie
Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt
  • Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt

Naturalne kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8 szt

3,00 zł
Brutto

Kadzidełka SZAŁWIA SAGE HEM 8SZT

Pikantny i ziołowy zapach kadzidełka szałwii przywraca energię życiową łagodzi stres i napięcia. Pomaga oczyścić przestrzeń, umysł i ciało z negatywnej energii. Arabscy uczeni mówili, że szałwia ma moc przedłużania życia. Jej świeży i lekko gorzki aromat łagodzi lęki, depresję, napięcia przedmiesiączkowe oraz ból wszelkiego rodzaju. Kadzidełka Sage oczyszczają atmosferę z napięć i negatywnych emocji. Szałwia uspokoi kłótnie i konfrontacje pomiędzy domownikami. Niweluje uczucie senności, stagnacji i poprawia koncentracje.

Idealna dla osób próbujących obudzić swoją intuicję i tworzyć wspaniałe, pełne sukcesów życie. Paląc kadzidełko z szałwią możesz celebrować z wdzięcznością i radością każdy osiągnięty cel. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

SZAŁWIA SAGE HEM 8SZT

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój, samopoczucie i oczyszczenie ze złej energii. Zapach mocny, wyrazisty z charakterem. Działa pobudzająco.

Kadzidełka z naturalnych składników

Kadzidełka HEM są ręcznie rolowane z naturalnych składników roślinnych, żywic, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas komponowania nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu jest ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (0)