Perfumy_DRZEWO SANDAŁOWE
search
  • Perfumy_DRZEWO SANDAŁOWE

Perfumy w olejku Drzewo Sandałowe 3ml Song of India

19,00 zł
Brutto 48 h

Perfumy w olejku Drzewo Sandałowe 3ml Song of India 

Waga: 0 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Perfumy Drzewo Sandałowe Song of India

Olejek z drzewa sandałowego, to jeden z najdroższych i najbardziej cenionych na całym świecie zapachów, wykorzystywanych zarówno w przemyśle perfumeryjnym jak i do tworzenia kadzideł. Wydziela słodki, lekko korzenny i pikantny zapach, który odnalazł zastosowanie w leczeniu depresji i  stanów lękowych. Wszystko to dzięki właściwościom odprężającym, relaksującym i uspokajającym. Zapach olejku sandałowego zaprasza do medytacji, wprowadza miły nastrój i wzmacnia energetycznie.

Olejek Drzewo Sandałowe to perfumy zarówno do ciała, domu, samochodu jak i perfumowania pościeli. Zapach jest bardzo trwały i skoncentrowany. Jeżeli czujesz, że aromat jest zbyt intensywny nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go rozcieńczyć. Wystarczy wtedy na bardzo długo.

Pojemność: 3ml

Song of India to indyjska marka która od prawie 100 lat tworzy naturalne olejki zapachowe, komponując je z wykorzystaniem ekstraktów kwiatowych, korzeni, żywic oraz liści. 

Olejki zapachowe są macerowane nawet wiele lat, a im starsze tym nabierają większej subtelności i oryginalności. Okres przechowywania perfum to nawet 10lat a im ciemniejsza jego barwa tym zapach wydaje się być ciekawszy i bardziej wyrazisty.

chat Komentarze (0)