• Obecnie brak na stanie
Naturalne perfumy Drzewo Sandałowe Song of India
search
  • Naturalne perfumy Drzewo Sandałowe Song of India
  • Perfumy_DRZEWO SANDAŁOWE
  • Naturalne perfumy Drzewo Sandałowe Song of India
  • Naturalne perfumy Drzewo Sandałowe Song of India

Naturalne perfumy w olejku Drzewo Sandałowe 3ml Song of India

19,00 zł
Brutto

Naturalne perfumy w olejku Drzewo Sandałowe 3ml Song of India 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Perfumy Drzewo Sandałowe Song of India

Olejek z drzewa sandałowego, to jeden z najdroższych i najbardziej cenionych na całym świecie zapachów, wykorzystywanych zarówno w przemyśle perfumeryjnym jak i do tworzenia kadzideł. Wydziela słodki, lekko korzenny i pikantny zapach, który odnalazł zastosowanie w leczeniu depresji i  stanów lękowych. Wszystko to dzięki właściwościom odprężającym, relaksującym i uspokajającym. Zapach olejku sandałowego zaprasza do medytacji, wprowadza miły nastrój i wzmacnia energetycznie.

Olejek Drzewo Sandałowe to perfumy zarówno do ciała, domu, samochodu jak i perfumowania pościeli. Zapach jest bardzo trwały i skoncentrowany. Jeżeli czujesz, że aromat jest zbyt intensywny nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go rozcieńczyć. Wystarczy wtedy na bardzo długo.

Pojemność: 3ml

Song of India to indyjska marka która od prawie 100 lat tworzy naturalne olejki zapachowe, komponując je z wykorzystaniem ekstraktów kwiatowych, korzeni, żywic oraz liści. 

Olejki zapachowe są macerowane nawet wiele lat, a im starsze tym nabierają większej subtelności i oryginalności. Okres przechowywania perfum to nawet 10lat a im ciemniejsza jego barwa tym zapach wydaje się być ciekawszy i bardziej wyrazisty.

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (0)