Kominek Backflow z dymem opadającym - ZEN
search
  • Kominek Backflow z dymem opadającym - ZEN
  • Kominek Backflow z dymem opadającym - ZEN
  • Kominek Backflow z dymem opadającym - ZEN

Kominek Backflow - ZEN

42,00 zł
Brutto 48 h

Kominek przeznaczony do spalania kadzideł z dymem opadającym Backflow. Kominek ZEN zaprojektowany został tak, aby dym spływał po konstrukcji kominka tworząc wrażenie wodospadu. 

Umieść  wybrane kadzidełko stożkowe typu backflow na szczycie basenu, gdzie znajduje się specjalnie przygotowana wypustka. 

Zobaczcie jak to wygląda w praktyce!

Kominek może służyć również jako podstawka do tradycyjnych stożków oraz kadzideł długich. 

Kominek ceramiczny.

Rozmiar cm: 12,5x11x8,5

Waga całkowita gr.: 410

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidła stożkowe backflow

Kadzidło płynące zaprojektowano w połączeniu z ceramicznym kominkiem przypominającym wodospad. Po zapaleniu kadzidła dym pięknie się rozchodzi po kominku i tym samym dodaje mu uroku. Korzystanie z kadzidełek i kominków backflow przyniesie Ci upragnioną chwilę relaksu, mnóstwo pozytywnych doznań. Na moment odciągną Twoją uwagę od świata zewnętrznego. Wypływający z wnętrza kadzideł dym, przypominający mglisty wodospad, zachwyci całą Twoją rodzinę i znajomych. 

Kadzidła z opadającym dymem to wspaniały prezent na każdą okazję.

Poszukujesz oryginalnego a jednocześnie niezobowiązującego prezentu? Już znalazłeś! Kadzidełka z opadającym dymem sprawią ogromną niespodziankę zarówno Twojej mamie, jak i koledze z pracy. Pamiętaj, że ważnym elementem kadzidlanego spektaklu jest specjalny kominek. To właśnie kadzielnica, dostosowana do stożków backflow, umożliwia przepływ dymu przez niewielkie otwory czego efektem jest dymiący  wodospad. 

Podstawka pod kadzidła 

Ten kominek do domowej aromaterapii, może być jednocześnie używany jako tradycyjna kadzielnica do popularnych kadzideł na bambusowym patyczku. Są to wszystkim znane i stosowane jako naturalne odświeżacze powietrza poprawiające nastrój podczas spotkania towarzyskiego.

Komentarze (0)